گاردین گزارش داد که در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا باشگاه میلان با رانگنیک سرمربی آلمانی و سابق لایپزیش به توافق رسیده است.

میلان پس از آخرین قهرمانی خود با ماسیمو آلگری در سال ۲۰۱۱ و در سری آ به مرور زمان افت کرد و هر سال بدتر از سال قبل بود.

کار به جایی رسیده است که باشگاه پر افتخار میلان حالا باید برای کسب مجوز حضور در لیگ اروپا رقابت کند و دیگر خبری از بازی‌های روسونری در لیگ قهرمانان اروپا نیست.

امسال و با تغییراتی که در مدیریت باشگاه قرمز و مشکی شهر میلان صورت گرفته، مدیران جدید به سمت سرمایه‌گذاری روی جوانان مستعد و آینده‌دار حرکت کرده‌اند و برای پیشرفت بیش‌تر در این زمینه سراغ متخصص این کار رفته‌اند.

امروز گاردین در گزارشی مدعی شد که میلان توانسته با رالف رانگنیک سرمربی آلمانی و سابق لایپزیش برای هدایت و سرمربیگری روسونری در فصل بعد به توافق برسد.

در اینجا بخوانید:

گفته می‌شود مدیران میلان تمام اختیارات فنی و پزشکی تیم فوتبال این باشگاه را به رانگنیک خواهند سپرد و ۷۵ میلیون یورو برای نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا هم در اختیار او قرار می‌گیرد.

با این تفاسیر پائولو مالدینی استوره روسونری که در سمت مدیر فنی فعالیت می‌کند، با پایان فصل جاری سن سیرو را ترک خواهد کرد و دیگر سمتی در باشگاه محبوب خود نخواهد داشت.

رانگنیک که سابقه مربیگری در لایپزیش و آوردن این تیم در جمع مدعیان بوندسلیگا را دارد، در سمت مشاور فنی ورزشی شرکت ردبول فعالیت می‌کند و کلیه امور فنی مربوط به بخش ورزش این شرکت بزرگ زیر نظر اوست.

به نظر می‌رسد رانگنیک با امضای قرارداد جدید در ایتالیا از سمت خود در این شرکت کناره‌گیری خواهد کرد.

در حالی که هنوز سرمربی آلمانی قرارداد رسمی با روسونری‌ها امضا نکرده است، گفته می‌شود روند انتخاب بازیکن برای فصل بعد را آغاز کرده و گزینه‌های متعدد و جوانی را در نظر گرفته است.

پائولینیو ۲۰ ساله از لورکوزن، کریستوفر آجر سلتیک، اوسیمهن لیل، سوبوسلای سالزبورگ اتریش، توماس لماز ارایو و فلورنتینو لوئیز از بنفیکا بازیکنان جوانی هستند که رانگنیک خرید آنان را برای میلان دنبال می‌کند.

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان‌نیوز