میلان و تورینو در یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا در حالی که زلاتان ابراهیموویچ فقط ۴۵ دقیقه نخست در زمین بود، به دیدار هم رفتند و روسونری در ضربات پنالتی به سختی با نتیجه ۵-۴ حریف را شکست داد.

میلان در حالی که چند روز قبل در سری آ به راحتی از سد تورینو گذشته بود، این بار در جام حذفی ایتالیا و در تک بازی مرحله یک هشتم نهایی میزبان این تیم بود.

زلاتان ابراهیموویچ پس از مدت ها مصدومیت دیشب از ابتدا در ترکیب میلان حضور داشت، اما استفانو پیولی ترجیح داد که تنها ۴۵ دقیقه نخست را از او استفاده کند.

با این حال بازی در نیمه اول متعادل و آرام دنبال شد و دو تیم چند موقعیت نصفه و نیمه داشتند که از آن استفاده نکردند.

نیمه دوم هم تفاوت چندانی با نیمه اول نداشت، با این تفاوت که در اواخر بازی فشار حملات میلان افزایش پیدا کرد.

در اینجا بخوانید:

اما باز هم توپی از خط دروازه ها عبور نکرد. با توجه به بحران کرونا تمام مراحل جام حذفی ایتالیا به صورت تک بازی انجام خواهد شد و از این رو این بازی هم در وقت های اضافی دنبال شد که باز هم گلی در پی نداشت.

ضربات پنالتی بالاخره تیم پیروز را مشخص کرد و طی آن هر پنج ضربه میلان توسط فرانک کسیه، تئو هرناندز، ساندرو تونالی، الساندرو رومانیولی و هاکان چالهان اوغلو گل شد.

با توجه به اینکه پنالتی چهارم تورینو توسط توماس رینکون از دست رفت، میلان در مجوع ضربات پنالتی و بازی با نتیجه ۵ بر ۴ این تیم را شکست داد و به عنوان اولین تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا صعود کرد.

میلان سه روز قبل از این بازی تورینو را با نتیجه ۲ بر ۰ در سری آ شکست داده بود.