با اعلام کالچو مرکاتو و گاردین و انصراف رالف رانگنیک توقف انتقال سرمربی آلمانی به میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا رسمی شده و تمدید قرارداد استفانو پیولی نیز در مراحل نهایی خود می‌باشد.

قبل از پایان نیم فصل اول و با نتایج دور از انتظار با جامپائولو بود که استفانو پیولی رسما بعنوان سرمربی جدید میلان انتخاب شد و کسی به موفقیت روسونری با او امیدوار نبود و بجز هواداران خشمگین میلان مدیران این تیم هم امیدی به موفقیت با او را نداشتند و از این رو فقط تا پایان فصل قراردادش را تنظیم کردند.

اما در نیم فصل دوم و با اضافه شدن زلاتان ابراهیموویچ، میلان جان تازه‌ای گرفت و نتایج درخشانی را با پیولی بدست آورد.

تا جایی که پس از بازگشایی دوباره مسابقات سری آ روسونری‌ها تیم دیگری بودند و بحدی قدرتمند مقابل حریفان ظاهر شدند که حتی از سدهای محکمی چون یوونتوس و لاتزیو هم بخوبی عبور کردند.

در اینجا بخوانید:

نتایج درخشان روزهای اخیر و نزدیک بودن میلان به سهمیه لیگ اروپا از یک طرف و درخواست غرامت شرکت ردبول که رانگنیک تحت قرارداد با این شرکت است، از طرف دیگر باعث شد که مدیران سن سیرو در انتخاب مربی جدید منصرف شوند.

با اعلام کالچو مرکاتو و گاردین رانگنیک هم رسما از حضور در میلان انصراف داد تا انتقال او به سن سیرو بطور کامل توقف یابد و روسونری‌ها قرارداد سرمربی موفق این روزهای خود را دو سال دیگر تمدید کنند.

این در حالی است که میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا حضور پر رنگی داشته و با وجود نرسیدن به مراحل نهایی عقد قرارداد با هیچ بازیکنی، اما جوانان مستعد زیادی را از زیر ذره‌بین خود گذرانده است.

از جمله آن می‌توان به دومینیک سوبوسلای از سالزبورگ اتریش، کالولو لیون، پائولینیو مهاجم ۲۰ ساله لورکوزن، فلورنتینو لوئیز هافبک دفاعی جوان بنفیکا و اوسیمهن مهاجم لیل اشاره کرد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز