کالچو مرکاتو مدعی شد که رایولا ایجنت معروف فوتبال امیدوار است تا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا شرایط را برای انتقال ۲۲.۵ میلیون پوندی مویس کین مهاجم جوان اورتون به میلان فراهم کند.

میلان سیاست جوانگرایی و سرمایه گذاری روی جوانان با استعداد و ارزان را در تابستان ۲۰۲۰ در پیش گرفته و با بازیکنان زیادی در ارتباط بوده است.

با این حال روسونری تاکنون تنها کالولو مدافع راست لیون را جذب کرده و همچنان در پی بازیکنان با کیفیت هستند. با توجه به محدودیت بودجه، میلان قصد دارد یکی از اهداف اصلی خود را بصورت قرضی به خدمت بگیرد.

فلورنتینو لوئیز هافبک دفاعی ۲۰ ساله بنفیکا گزینه محبوب روسونری برای تقویت خط میانی است. اما با توجه به درخواست ۴۵ تا ۵۰ میلیون پوندی بنفیکا برای این بازیکن، مدیران سن سیرو قصد دارند لوئیز را بصورت قرضی به خدمت بگیرند.

از این رو مذاکرات دو باشگاه ادامه دارد و به نظر بنفیکا فقط با پرداخت پول نقد با جدایی هافبک جوان خود موافقت کند. اما از دیگر گزینه‌های میلان می‌توان به لوکاس توریرا هافبک مرکزی آرسنال، جرمی بوگا وینگر ساسولو، باکایوکو مهاجم چلسی و نیکولا میلنکوویچ مدافع فیورنتینا اشاره کرد.

در اینجا بخوانید:

کالچو مرکاتو در گزارشی از تلاش و امیدوار بودن رایولا ایجنت معروف بازیکنان فوتبال برای انتقال مویس کین مهاجم ۲۰ ساله اورتون به میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا خبر داد.

کین در فصل اخیر لیگ جزیره برای اورتون ۳۲ بازی انجام داده و فقط دو گل به ثمر رسانده است. با این حال و با توجه به نیروی جوانی او، کارلو آنجلوتی قصد حفظ او در گودیسون پارک را دارد.

این مهاجم ایتالیایی تابستان گذشته با ۲۴.۵ میلیون پوند از یوونتوس به اورتون منتقل شده و گفته می‌شود آبی‌های بندر لیورپول مشکلی با فروش ۲۲.۵ میلیون پوندی او ندارند.

به نظر می‌رسد روسونری با جذب مویس کین قصد دارد از او بعنوان جایگزینی برای زلاتان ابراهیموویچ در روزهای پر فشار سری آ و لیگ اروپا استفاده کند.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز