میلان با دبل زلاتان ابراهیموویچ در آغاز هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا و در زمین ساسولو مقابل این تیم به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت.

میلان در هفته سی و پنجم سری آ ایتالیا و در زمین ساسولو به دیدار این تیم رفت. دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و دقیقه ۱۳ روی حرکت براردی و ضربه پای چپ او میزبان می‌توانست به گل برسد، اما ضربه آرام بود و در اختیار دوناروما قرار گرفت.

اما این میلان بود که دقیقه ۱۹ و پس از چند حمله نصفه و نیمه به گل رسید. ارسال دقیق و زیبای چالهان اوغلو در عمق دفاع ساسولو را زلاتان ابراهیموویچ با یک سر شیرجه‌ای زیبا تبدیل به گل اول بازی کرد و روسونری پیش افتاد.

سه دقیقه بعد با ارسال کرنری خطرناک میلان می‌توانست به گل برسد، اما توپ با اختلاف کمی از مقابل همه و کنار دروازه به بیرون رفت.

برتری میلان همچنان ادامه داشت و دقیقه ۳۰ دروازه‌بان ساسولو کونسیگلی یک فرصت خوب را از این تیم گرفت. دقیقه ۳۳ نیز یک ارسال دیدنی دیگر از سمت راست با ضربه سر زلاتان همراه شد و کونسیگلی باز هم ایستادگی کرد.

در ادامه ساسولو هم پیش کشید و بازی را به تعادل کشاند. اواخر نیمه اول روی یک حمله از ساسولو توپ در محوطه جریمه میلان به دست چالهان اوغلو برخورد کرد و داور پس از بررسی چند دقیقه‌ای VAR برای میزبان پنالتی گرفت و کاپوتو دقیقه ۴۲ آن را به گل تساوی ساسولو تبدیل کرد.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و میلان خیلی زود دوباره پیش افتاد. دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه اول با پاس عمقی چالهان اوغلو، زلاتان با کونسیگلی تک به تک شد و با عبور از او گل دوم را هم برای روسونری‌ها به ثمر رساند.

نیمه دوم در بیش‌تر دقایق تحت کنترل میلان بود، با این حال ساسولو در ابتدای آن چند موقعیت نصفه و نیمه داشت که هیچکدام به جایی نرسید. دقیقه ۵۱ ارسال خطرناک روژریو را دوناروما بخوبی جمع کرد. در ادامه میلان توپ و میدان را در اختیار داشت و زلاتان ابراهیموویچ چند فرصت خوب را برای روسونری ایجاد کرد.

دقیقه ۶۶ زلاتان با یک همکاری با کسیه در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و ضربه او را کونسیگلی دفع نمود. چهار دقیقه بعد کالابریا هم مغلوب دروازه‌بان ساسولو شد.

برتری میلان ادامه داشت و این تیم بر توپ و میدان مسلط بود. دقیقه ۸۱ این بار نوبت بوناونتورا بود که شانس خود را برای گلزنی با پاس کسیه امتحان کند، اما کونسیگلی او را هم ناکام گذاشت.

این روند تا پایان بازی ادامه داشت و میلان در زمین ساسولو و با دبل زلاتان ابراهیموویچ مقابل این تیم در سری آ ایتالیا به پیروزی رسید تا شانس زیادی برای راهیابی به لیگ اروپا داشته باشد.

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز