میلان و ستاره سرخ بلگراد در آغاز دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا ۲۰۲۱ به دیدار هم رفتند و با تساوی ۲ – ۲ در زمین حریف روسونری کار راحت تری برای صعود خواهد داشت.

دیشب و از دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا میلان میهمان ستاره سرخ بلگراد بود. استفانو پیولی در این دیدار به بیش‌تر بازیکنان اصلی خود از جمله زلاتان ابراهیموویچ استراحت داده بود.

میلان از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و حتی دقیقه ۶ هم به گل رسید، اما داور این گل را آفساید تشخیص داد.

دقیقه ۱۲ تئو هرناندز یک بار دیگر دروازه حریف را باز کرد که این بار هم VAR به دلیل خطای هند هرناندز این گل را مردود دانست.

در ادامه بازی متعادل شد و دو تیم حملات خطرناکی روی دروازه هم طراحی کردند، اما در نهایت این میلان بود که دقیقه ۴۲ با گل به خودی رادووان پانکو روی ضربه تئو هرناندز به گل اول رسید.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم ستاره سرخ شروع بهتری داشت و دقیقه ۵۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که کانگا آن را تبدیل به گل تساوی برای میزبان کرد.

هفت دقیقه بعد در طرف مقابل این بار برای میلان پنالتی گرفته شد و تئو هرناندز با گل کردن این توپ روز خوب خود را کامل کرد.

دقیقه ۷۷ میلان رودیچ مدافع چپ ستاره سرخ با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد، اما با وجود ۱۰ نفره شدن، تیم میزبان به حملات خود ادامه داد و در وقت های تلف شده بازی دروازه روسونری را باز کرد و به گل دوم رسید.

دقیقه ۹۳ روی یک ارسال کرنر بود که پاوکوف با پروازی بلند و یک ضربه سر دقیق گل دوم را هم برای ستاره سرخ زد و بازی را به تساوی کشاند.

میلان با وجود از دست دادن پیروزی به دلیل تساوی ۲ – ۲ در زمین ستاره سرخ بلگراد از شانس زیادی برای صعود به دور بعد لیگ اروپا ۲۰۲۱ برخوردار است.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز