میلان با پیولی هم روند مثبتی نشان نداده و در هفته هجدهم سری a فوتبال ایتالیا نیز با نتیجه ۵ بر ۰ مقابل آتالانتا یک شکست سنگین و تحقیرآمیز را تجربه کرد.

تیم‌های میلان و آتالانتا از هفته هجدهم سری a در ورزشگاه آتلتی آزوری شهر برگامو ایتالیا به میزبانی آتالانتا به دیدار هم رفتند. میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۱۰ به گل رسید.

گومز در سمت چپ با پاس ایلیچیچ صاحپ توپ شد و با حرکت انفرادی و زیبا، خود را به محوطه جریمه میلان رساند. گومز در میان غفلت مدافعان میلان با یک ضربه دیدنی از زاویه نسبتا بسته دروازه دوناروما در میلان را باز کرد و میزبان را پیش انداخت.

در ادامه بازی متعادل شد و بیش‌تر در میانه‌های زمین دنبال می‌شد. اواخر نیمه اول نیز آتالانتا برتر بود، با این حال موقعیت خطرناکی ایجاد نکرد تا دو تیم با همان تک گل گومز به رختکن رفتند.

 

میلان بی‌برنامه در حمله و متزلزل در دفاع

 

نیمه دوم را هم آتالانتا بهتر آغاز کرد و پس از چند حمله نصفه و نیمه دقیقه ۶۰ به گل دوم رسید. پاسالیچ هم مانند گومز در نزدیکی نقطه کرنر سمت چپ دروازه میلان، صاحب توپ شد و به راحتی خود را به محوطه جریمه رساند. پاسالیچ با یک حرکت در عرض با ضربه پای راست دقیق به گوشه دروازه دوناروما گل دوم تیمش را زد.

اما این پایان کار نبود و دو دقیقه بعد در میان دفاع بسیار ضعیف میلان پاسالیچ توپ را به ایلیچیچ داد و او نیز به راحی با پای راست دروازه میلان را برای سومین بار باز کرد.

دقیقه ۷۲ نیز ایلیچیچ یک بار دیگر با ضربه‌ای دیدنی و فنی با پای چپ از پشت محوطه جریمه دروازه میلان را باز کرد. حملات آتالانتا ادامه یافت و دقیقه ۸۴ روی یک پاس عمقی بلند از زمین آتالانتا موریل با دوناروما تک به تک شد و او را جاگذاشت و دروازه خالی میلان را گشود.

در پایان، میلان با نمایشی بسیار ضعیف، بی انگیزه و بی‌برنامه مقابل آتالانتا در سری a ایتالیا با شکست سنگین ۵ بر ۰ تحقیر شد و با پیولی هم به روند نزولی خود ادامه داد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز