میلان و فیورنتینا در سری آ و هفته بیست و هشتم در فلورانس ایتالیا به دیدار هم رفتند و روسونری در شب گلزنی زلاتان ابراهیموویچ و به سختی با پیروزی ۳-۲ از سد حریف گذشت.

تیم فوتبال میلان در حالی که با خوش شانسی و به دلیل شکست خانگی یوونتوس رتبه دومی خود در جدول رده بندی سری آ را حفظ کرده بود، در هفته بیست و هشتم میهمان فیورنتینا بود.

شاگردان استفانو پیولی در میلان بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ۹ روی پاس سیمون کیائر و ضربه محکم زلاتان ابراهیموویچ به گل رسیدند.

با این حال بازیکنان فیورنتینا خیلی زود واکنش نشان دادند و دقیقه ۱۷ اریک پولگار با یک ضربه ایستگاهی تماشایی دروازه میلان را باز کرد.

در ادامه فیورنتینا بهتر از میلان نشان داد و تا پایان نیمه اول دو موقعیت بسیار خوب را توسط ایسریک و کاسترولی از دست داد.

در اینجا بخوانید:

فیورنتینا در نیمه دوم هم بازی خوب خود را ادامه داد و دقیقه ۵۱ با پاس ولاهوویچ و ضربه تمام کننده ریبری به گل دوم رسید و مزد بازی خوب خود را گرفت.

این پایان کار نبود و این بار نوبت میلان بود که خیلی زود پاسخ گل خورده را بدهد و دقیقه ۵۷ دوباره بازی را به تساوی بکشاند.

یک ارسال کرنر بود که با ضربه سر سیمون کیائر در دهانه دروازه فیورنتینا به براهیم دیاز رسید و او نیز با ضربه ای تمام کننده گل دوم روسونری را به ثمر رساند.

پس از گل دوم بازی با برتری نسبی میلان در جریان بود تا اینکه دقیقه ۷۲ با اشتباه مدافعین میزبان و پاس فرانک کسیه، چالهان اوغلو با یک ضربه دقیق گل سوم را هم برای روسونری زد.

در ادامه تلاش دو تیم گلی در بر نداشت و این میلان بود که در زمین فیورنتینا و از هفته بیست و هشتم سری آ این تیم را با نتیجه ۳-۲ شکست داد و جایگاه دومی خود را تثبیت نمود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا