با ادعای le10sport همانند پاری سن ژرمن میلان و ناپولی هم در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا بدنبال نیکولا میلنکوویچ مدافع ۲۲ ساله فیورنتینا هستند.

پاری سن ژرمن امروز رسما مدافع ۱۸ ساله خود تانگوی کواسی را به بایرن مونیخ فروخت تا برای جایگزینی او بدنبال گزینه‌ای مناسب باشد.

از این رو لئوناردو مدیر ورزشی پی‌اس‌جی قصد دارد بصورت جدی وارد مذاکره با مدیران فیورنتینا برای خرید مدافع این تیم شود.

le10sport با اعلام این مطلب مدعی شده که پاری سن ژرمن در این راه میلان و ناپولی را هم بعنوان رقیبان خود می‌بیند.

در حالی اعلام شده که میلان و ناپولی بدنبال نیکولا میلنکوویچ مدافع فیورنتینا هستند که پاری سن ژرمن امیدوار است در نقل و انتقالات ۲۰۲۰ فوتبال اروپا این بازیکن را با ۳۰ میلیون یورو به پاردو فرانس بکشاند.

میلان میلانکوویچ را بعنوان گزینه نخست خود برای ترمیم خط دفاع انتخاب کرده و در صورت ناکامی در جذب او کریستوفر آجر را بعنوان گزینه جایگزین برگزیده است.

در اینجا بخوانید:

از طرفی ناپولی در صورتی که کالیدو کولیبالی را به فروش برساند روی خرید یک مدافع دیگر تمرکز خواهد کرد که همان میلنکوویچ خواهد بود.

بنابراین پاری سن ژرمن برای خرید میلنکوویچ باید با این دو باشگاه مخصوصا میلان رقابت سختی داشته باشد. هر چند که به نظر نمی‌رسد باشگاه متمول فرانسوی از نظر مالی مشکلی برای خرید بازیکنی در حد و اندازه نیکولا میلنکوویچ داشته باشد.

میلنکوویچ تا سال ۲۰۲۲ با فیورنتینا قرارداد دارد و این باشگاه مبلغ فروش او را باز گذاشته تا تیمی به او برسد که مبلغ بیش‌تری را پرداخت کند.

مدافع صرب و ۲۲ ساله فیورنتینا در فصل جاری سری آ ۲۷ بازی برای تیمش انجام داده و سه گل نیز به ثمر رسانده است. این مدافع با نمره میانگین ۶.۸ از جمله بازیکنان برتر فیورنتینا به شمار می‌رود.

باید دید در نهایت این بازیکن فصل بعد را در کدام تیم سپری خواهد کرد.

 

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز