پیشروی میلان در سری آ ایتالیا ادامه دارد و این بار پیروزی ۳ بر ۱ مقابل پارما بود که نصیب زلاتان ابراهیموویچ و یارانش شد.

میلان پس از شکست لاتزیو و یوونتوس و تساوی مقابل ناپولی، از هفته سی و سوم سری آ ایتالیا میزبان پارما بود.

در نیمه اول میلان نسبت به پارما برتری نسبی داشت و بازی در این نیمه با همین روند ادامه داشت و خطری روی دروازه‌ها بوجود نمی‌آمد. تا اینکه دقیقه ۴۴ روی یک پاس رو به عقب در محوطه جریمه میزبان، کورتیچ با ضربه‌ای دیدنی و غیر قابل مهار توپ را وارد دروازه دوناروما کرد.

نیمه دوم را آث‌میلان از همان ابتدا هجومی آغاز کرد و دقیقه ۵۵ با شوت از راه دور و دیدنی کسیه کار را به تساوی کشاند.

این پایان کار نبود و چهار دقیقه بعد، روسونری‌ها باز هم به گل رسیدند. روی ارسال چالهان اوغلو در یک ضربه ایستگاهی، رومانیولی با ضربه سر زیبا گل دوم را هم به ثمر رساند تا میلان پیش بیافتد.

در اینجا بخوانید:

برتری میلان در مالکیت توپ و میدان همچنان ادامه داشت و دقیقه ۷۷ چالهان اوغلو خود کار را تمام کرد و گل سوم را هم برای روسونری به ثمر رساند.

پس از این گل شاگردان استفانو پیولی بیش‌تر بازی را اداره کردند و تا پایان از برتری خود محافظت نمودند تا با سه امتیاز ارزشمند خانگی به رده هفتم جدول رده بندی فوتبال ایتالیا برسند.

پیروزی ۳ بر ۱ میلان مقابل پارما پانزدهمین برد روسونری‌ها بود و بیش‌تر از نیمی از این بردها در نیم فصل دوم رقم خورده است.

بدون شک اگر میلان در نیم فصل اول هم مانند نیم فصل دوم با حریفان رقابت می‌کرد، الان سهمیه لیگ قهرمانان خود را قطعی کرده بود و برای قهرمانی می‌جنگید.

البته تاثیر زلاتان ابراهیموویچ بر بازی‌های میلان را نمی‌توان نادیده گرفت چرا که او از نیم فصل دوم به روسونری اضافه شد.

 

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز