میلان که در پس از کرونا دوران فوق العاده‌ای را می‌گذراند، فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ سری آ ایتالیا را با گلزنی زلاتان ابراهیموویچ و پیروزی ۳ بر ۰ مقابل کالیاری در هفته آخر به پایان رساند.

روسونری‌ها در ادامه روند رو به رشد و فوق العاده خود و در چارچوب هفته ۳۸ و پایانی سری آ میزبان کالیاری بودند. میلان از همان ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کرد و دقیقه ۱۰ به گل اول رسید.

روی حرکت لیائو از سمت چپ و ارسال او بود که کلاوان مدافع حریف به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. پس از این گل حملات میلانی‌ها ادامه داشت و دقیقه ۲۴ حرکت زیبا و ضربه عالی لیائو با بدشانسی به دیرک دروازه کالیاری برخورد کرد و گل نشد.

میلان اواخر نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه زلاتان با واکنش دروازه‌بان کلیاری دفع شد و این فرصت عالی از دست رفت.

اما نیمه دوم را هم روسونری بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۵ این بار زلاتان ابراهیموویچ روی پاس کاستیلیخو و با یک شوت دیدنی گلزنی کرد و اختلاف را به دو گل افزایش داد.

در اینجا بخوانید:

این پایان کار نبود و کاستیلیخو خود دو دقیقه بعد با پاس بوناونتورا و چرخشی زیبا سومین گل را هم به ثمر رساند.

بازی در اختیار میلان بود و دوناروما با واکنشی تماشایی یک فرصت عالی را از مهاجم کالیاری در اواخر بازی گرفت تا در آخرین بازی خود از سری آ کلینشیت کرده باشد.

در پایان نیز میلان در شب گلزنی زلاتان ابراهیموویچ و هفته آخر سری آ فوتبال ایتالیا مقابل کالیاری به پیروزی ۳ بر ۰ دست یافت و با قرار گرفتن در رده ششم جدول رده‌بندی جواز حضور در لیگ اروپا را بدست آورد.

روسونری با درخشش در هفته‌های پایانی سری آ، امیدوار هستند که در فصل آینده نیز این روند رو به رشد را ادامه داده و جزء مدعیان قهرمانی باشند.

 

 

 

انیمیشن فوتبالی رافان نیوز