تیم فوتبال میلان در سری آ ایتالیا مقابل رم و در سن سیرو با دو گل ربیچ و چالهان اوغلو از روی نقطه پنالتی به پیروزی ۲-۰ رسید.

میلان در هقته بیست و هشتم سری آ میزبان رم بود. بازی در دقایق ابتدایی آرام و بدون موقعیت دنبال شد و رم به آرامی بر بازی مسلط می‌شد.

دقیقه ۲۰ در اولین موقعیت بازی روی ارسال کلایورت، ادین ژکو در مقابل دروازه میلان با یک ضربه سر خطرناک دروازه این تیم را تهدید کرد و توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دو دقیقه بعد ضربه سر آرام لورنزو پلگرینی در اختیار دوناروما قرار گرفت. در ادامه بازی به تعادل کشیده شد و میلان کمی نسبت به دقایق ابتدایی پیش کشید.

دقیقه ۳۹ روی ارسال دقیق و زیبای تئو هرناندز از سمت چپ، چالهان اوغلو می‌توانست دروازه رم را باز کند، اما ضربه او با دقت کم زده شد و این فرصت از دست رفت.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم باز هم با شروع بهتر رم آغاز شد و طی آن میخیتاریان با خلق موقعیت می‌توانست به گل برسد، اما حضور بموقع سیمون کیائر این بازیکن را در گلزنی ناکام گذاشت.

پس از آن میلان بازی را در اختیار گرفت و دقیقه ۶۵ ضربه دیدنی چالهان اوغلو با واکنش سنگربان رم همراه شد. دقیقه ۷۱ روی توپ برگشتی ضربه کسیه، ربیچ در مقابل دروازه رم صاحب موقعیت شد و با چند ضربه بالاخره دروازه حریف را باز کرد و میزبان را پیش انداخت.

در ادامه بازیکنان میلان بخوبی بر بازی مسلط شدند و اجازه خلق موقعیت جدی را به حریف ندادند، دقیقه ۸۹ نیز تئو هرناندز در محوطه جریمه رم سرنگون شد تا داور برای روسونری خطای پنالتی بگیرد.

چالهان اوغلو پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم به ثمر رساند تا میلان در هفته بیست و هشتم سری آ مقابل رم به پیروزی ۲-۰ دست پیدا کند.

 

 

 

 

اخبار نقل و انتقالات فوتبال