خبرنگار مشهور ایتالیایی جیانلوکا دی مارزیو مدعی شد که برای جذب ساندرو تونالی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا با پیشنهاد بهتر میلان از شانس بیش‌تری نسبت به منچستریونایتد و اینترمیلان برخوردار است.

شباهت سبک بازی ساندرو تونالی به آندره آ پیرلو او را مورد توجه تیم‌های بزرگ ایتالیایی و حتی اروپا قرار داده است. گفته می‌شود تابستان گذشته پیشنهاد ۳۵ میلیون پوندی منچستریونایتد برای این بازیکن توسط برشا رد شده است.

امسال نیز اینترمیلان، یوونتوس و میلان بصورت جدی مذاکرات خود را با برشا برای تونالی آغاز کرده‌اند و چندی پیش بود که گفته می‌شد اینتر با این هافبک جوان و ۲۰ ساله به توافق شخصی رسیده است.

اما شواهد نشان می‌دهد که ساندرو تونالی شخصا به بازی در میلان علاقه‌مند است و این تیم را ترجیح می‌دهد. مدیر برشا که فروش تونالی را در تابستان ۲۰۲۰ تایید کرده در مورد او می‌گوید که از اینتر و یوونتوس پیشنهاد ۴۰ میلیون یورویی دریافت کردیم و ترجیح ما این است که ساندرو را به یکی از این دو منتقل کنیم.

در اینجا بخوانید:

با این حال جیانلوکا دیمارزیو خبرنگار مشهور ایتالیایی در صفحه شخصی خود مدعی شد که پیشنهاد بهتر میلان در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نسبت به منچستریونایتد و اینترمیلان شانس این تیم را برای خرید ساندرو تونالی از برشا بیش‌تر کرده است.

هر چند که با توجه به بودجه محدود میلان بسیار بعید به نظر می‌رسد که روسونری مبلغی بیش‌تر از ۴۰ میلیون یورو را برای این هافبک جوان و آینده‌دار هزینه کنند.

چرا که این باشگاه خرید بازیکنان زیادی از جمله یک مدافع و چند هافبک و مهاجم را دنبال می‌کند. دلوفئو، سوبوسلای، جاشوا کینگ، ماتیاس وینا، براهیم دیاز، اوریه، متئو پسینا و جرمی بوگا همگی گزینه‌های روسونری در تابستان جاری هستند.

البته یوونتوس با جذب آرتور ملو و احتمالا وستون مک کنی که در تست‌های پزشکی بیانکونری شرکت کرده، به نظر می‌رسد نیازی به تونالی نداشته باشد.

اما همچنان رقابت برای خرید تونالی بین اینترمیلان، منچستریونایتد و آث میلان وجود دارد و باید منتظر ماند و دید تا در لحظه امضای قرارداد هافبک برشا زیر برگه قرارداد کدام باشگاه را امضا می‌کند.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا