میلان و کالیاری در شبی که زلاتان ابراهیموویچ باز هم درخشید و با دبل خود زمینه ساز پیروزی ۲ – ۰ روسونری و صدرنشینی این تیم در سری آ ایتالیا شد، هفته هجدهم لیگ را به پایان رساندند.

کالیاری در آخرین بازی هفته هجدهم سری آ ایتالیا دیشب پذیرای میلان بود. شاگردان استفانو پیولی خیلی زود بازی را در اختیار گرفته و دقیقه ۷ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که زلاتان ابراهیموویچ آن را تبدیل به گل کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و میلان توانسته بود برتری نسبی خود را به حریف دیکته کند. دقیقه ۲۴ شوت خطرناک کالابریا با واکنش سنگربان کالیاری دفع شد.

دقیقه ۳۳ بازیکنان کالیاری هم با هوشیاری رومانیولی یک موقعیت خوب را از دست دادند و پس از آن حملات دو تیم با همین روند ادامه داشت و نیمه اول با هم تک گل زلاتان ابراهیموویچ به پایان رسید.

در اینجا بخوانید:

نیمه دوم باز هم میلان شروع بهتری داشت و دقیقه ۵۲ روی ارسال کالابریا و ضربه زیبای زلاتان به گل دوم رسید تا برتری خود در این مسابقه را تثبیت کند.

کالیاری برای جبران پیش کشید و دقیقه ۶۳ سیمئونه روی پاس ژائو پدرو با سنگربان میلان تک به تک شد، اما دوناروما به خوبی دروازه تیمش را نجات داد و اجازه استفاده از این فرصت عالی را به مهاجم حریف نداد.

کمی بعد زلاتان هم در طرف مقابل فرصتی عالی برای هتریک داشت که سنگربان کالیاری مانع شد.

در ادامه کالیاری تلاش زیادی کرد که نتیجه را جبران کند، اما موفق نبود و حتی اخراج دقیقه ۷۴ سالماکرز بازیکن میلان هم به این تیم کمکی نکرد.

نهایتا میلان به لطف دبل زلاتان ابراهیموویچ در هفته هجدهم سری آ ایتالیا کالیاری را در خانه خود با نتیجه ۲ – ۰ شکست داد و با پشت سر گذاشتن همشهری صدر جدول را از اینترمیلان پس گرفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا