میلان و کروتونه در شبی که زلاتان ابراهیموویچ باز هم درخشید در سری آ ایتالیا به دیدار هم رفتند و این روسونری بود که به پیروزی قاطع ۴-۰ دست یافت و باز هم صدر جدول را از همشهری پس گرفت.

میلان در هفته بیست و یکم سری آ میزبان کروتونه بود. روسونری بازی را بهتر آغاز کرد و دقیقه ۱۵ ضربه سر ربیچ روی ارسال کالابریا را دروازه بان حریف دفع کرد.

حملات میزبان ادامه یافت و دقیقه ۳۰ بود که پاس عمقی رافائل لیائو، زلاتان ابراهیموویچ را با سنگربان کروتونه تک به تک کرد و ستاره سوئدی قدر این توپ را دانست و دروازه حریف را باز کرد.

پس از این گل و تا پایان نیمه اول میلان بازی را اداره کرد و کروتونه نیز کار خاصی انجام نداد.

نیمه دوم هم با برتری میلان آغاز شد و این تیم پس از چند حمله دقیقه ۶۳ با ارسال تماشایی تئو هرناندز و ضربه راحت زلاتان در دهانه دروازه حریف به گل دو رسید.

در اینجا بخوانید:

شش دقیقه بعد این بار ارسال کرنر چالهان اوغلو با ضربه سر ربیچ همراه شد تا میلان به گل سوم دست پیدا کند.

این پایان کار نبود و دقیقه ۷۰ ربیچ باز هم موفق به گلزنی شد. حرکت نفوذی چالهان اوغلو و پاس رو به عقب او با ضربه تمام کننده و محکم ربیچ همراه شد، تا پیروزی روسونری تکمیل شود.

در ادامه هم میلان برتری خود را حفظ کرد و کاستلیخو و مانژوکیچ دو موقعیت عالی را با درخشش دروازه بان کروتونه از دست دادند.

نهایتا میلان به لطف دو دبل از زلاتان ابراهیموویچ و ربیچ به پیروزی ۴-۰ دست یافت و یک بار دیگر صدر جدول سری آ ایتالیا را از اینتر پس گرفت.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا