میلان هفته ششم سری آ ایتالیا را در زمین اودینزه با گل دقیقه ۸۳ زلاتان ابراهیموویچ و با پیروزی ۲ بر ۱ به پایان رساند.

میلان که در فصل جدید نیز همانند هفته های پایانی فصل قبل بسیار موفق عمل کرده است، از هفته ششم سری آ ایتالیا میهمان اودینزه بود.

در حالی که بازی متعادل دنبال می‌شد، دقیقه ۱۸ میلان در اولین موقعیت بازی به گل رسید. زلاتان ابراهیموویچ با یک پاس رو به عقب شرایط را برای شوت فرانک کسیه مهیا کرد تا او با ضربه‌ای دیدنی گل اول بازی را به ثمر برساند.

در ادامه اودینزه پیش کشید تا نتیجه را جبران کند، اما تا پایان نیمه اول خطری جدی ایجاد نکرد و میلان هم سعی کرد بازی را اداره کند.

در اینجا بخوانید:

با این حال اودینزه خیلی زود در نیمه دوم به گل رسید. دقیقه ۴۷ داور برای میزبان پنالتی گرفت تا دی پائول آن را بر خلاف جهت حرکت دوناروما تبدیل به گل تساوی برای اودینزه کند.

پس از این گل میلان برای پیروزی پیش کشید و چند بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت، اما هر بار آفساید و یا کم دقتی مهاجمان سدی بر سر راه اودینزه بود.

در حالی که بازی برای دقایقی متعادل و آرام دنبال می‌شد، دقیقه ۸۳ روی یک ارسال بلند از میانه‌های زمین و تعلل مدافعین و دروازه‌بان اودینزه، زلاتان ابراهیموویچ با یک ضربه قیچی زیبا گل دوم و برتری بخش را برای میلان به ثمر رساند.

تلاش دقایق پایانی اودینزه برای جبران نتیجه ثمربخش نبود و میلان در زمین این تیم و از هفته ششم سری آ به پیروزی ۲ بر ۱ دست یافت تا با ۱۶ امتیاز همچنان در صدر جدول فوتبال باشگاهی ایتالیا قرار داشته باشد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز