میلان در هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا یک شکست تلخ را تجربه کرد و در زمین اسپتزیا در حالی که زلاتان ابراهیموویچ فروغ همیشگی را نداشت، با نتیجه ۲ بر ۰ مغلوب شد و صدر جدول را به نراتزوری تعارف زد.

تیم فوتبال میلان در آغاز هفته بیست و دوم سری آ دیشب و از ساعت ۲۳:۱۵ میهمان اسپتزیا بود.

شاگردان استفانو پیولی از همان ابتدا نشان دادند که شب خوبی را سپری نمی کنند. دقایق ابتدایی بازی بدون هیچ موقعیتی و بیش تر در میانه زمین دنبال شد.

دقیقه ۱۵ اسپتزیا اولین موقعیت را با شوت محکم ساپونارو ایجاد کرد که دوناروما توپ را به خوبی دفع نمود.

در ادامه میلان هم پیش کشید و دقیقه ۲۶ روی ارسال ایستگاهی هاکان چالهان اوغلو، ضربه سر تئو هرناندز با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اواخر نیمه اول دوباره بازی آرام و متعادل شد و دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در حالی که نیمه دوم با حملات دو تیم آغاز شده بود، این اسپتزیا بود که دقیقه ۵۶ به گل رسید.

پاس جیاسی از سمت راست را ماجوره با یک ضربه بغل پای دقیق وارد دروازه میلان کرد و میزبان را پیش انداخت.

در اینجا بخوانید:

در ادامه پیولی دست به سه تعویض زد و برای تقویت خط حمله مانژوکیچ را به میدان فرستاد، اما در مقابل این اسپتزیا بود و که با ضربه تماشایی باستونی از پشت محوطه جریمه به گل دوم دست یافت.

پس از گل دوم میلان سعی کرد نتیجه را جبران کند، اما بازیکنان اسپتزیا به خوبی بازی را اداره و کنترل کردند و به زلاتان ابراهیموویچ و روسونری اجازه خلق موقعیت جدی گل ندادند.

نهایتا این دیدار از هفته بیست و دوم سری آ ایتالیا با پیروزی ۲ بر ۰ اسپتزیا مقابل میلان به پایان رسید تا روسونری صدر جدول را به همشهری خود اینتر تعارف کند.

اینترمیلان امشب و در دیداری حساس میزبان لاتزیو است و در صورت پیروزی می تواند پس از هفته ها صدر جدول سری آ را از میلان بگیرد.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا