میلان مقابل تورینو به پیروزی ۷ بر ۰ رسید تا همچنان یکی از امیدهای اصلی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و البته نایب قهرمانی سری آ ایتالیا باشد.

تیم فوتبال میلان در شرایطی که زلاتان ابراهیموویچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، دیشب در زمین تورینو به دیدار این تیم رفت.

روسونری که از همان ابتدا بازی تهاجمی را در دستور کار خود داشت، دقیقه ۱۸ روی ضربه دیدنی تئو هرناندز که با پاس براهیم دیاز صاحب موقعیت شده بود به گل اول رسید.

کمی بعد این بار نوبت فرانک کسیه بود که شانس خود را برای گلزنی امتحان کند، اما شوت محکم او را سنگربان تورینو دفع کرد و کاستیلیخو نیز نتوانست از توپ برگشتی استفاده درستی داشته باشد.

دقیقه ۲۶ میلان روی خطایی که مدافع تورینو روی ربیچ انجام داده بود، صاحب یک ضربه پنالتی شد و فرانک کسیه با یک ضربه مطمئن آن را وارد دروازه حریف کرد.

در ادامه و تا پایان نیمه اول هر چند تورینو یک موقعیت خوب داشت، اما دو تیم با برتری دو گله روسونری به رختکن رفتند.

در اینجا بخوانید:

با آغاز نیمه دوم میلان به حملات خود ادامه داد و در دقیقه ۵۰ با ضربه تمام کننده براهیم دیاز، روی پاس فرانک کسیه به گل سوم رسید.

دقیقه ۶۲ پاس ربیچ با ضربه زیبا و چیپ تئو هرناندز گل چهارم را برای میلان در پی داشت.

اما پنج دقیقه بعد ربیچ با پاس کرونیچ در موقعیت تک به تک قرار گرفت و به خوبی با یک ضربه دقیق گل بعدی را هم برای میهمان به ثمر رساند.

این پایان جشنواره گل میلان در زمین تورینو نبود و آنته ربیچ در دقایق ۷۲ و ۷۹ دو بار دیگر دروازه میزبان را باز کرد تا علاوه بر تکمیل نمایش عالی خود و هتریک در این مسابقه زمینه ساز پیروزی ۷ بر ۰ روسونری شود.

میلان با این پیروزی پرگل و ارزشمند در سری آ ایتالیا ۷۵ امتیازی شد و هم امتیاز با آتالانتا در رده سوم قرار گرفت.

البته روسونری در رده سوم هم سایه سنگین ناپولی را که با دو امتیاز کم‌تر پشت این تیم است، احساس می کند و در دو بازی باقیمانده از سری آ چاره‌ای جز پیروزی ندارد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا