بارسلونا در هیاهوی برگزاری انتخابات ریاست باشگاه است و ویکتور فونت یکی از نامزدها اعلام کرده که یکی از اهدافش در بلوگرانا خرید کیلیان امباپه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا است، هر چند که علاقه ستاره فرانسوی به رئال مادرید و زیدان غیر قابل انکار است.

تابستان ۲۰۲۰ تابستانی پر از حاشیه برای بارسلونا بود. جایی که لیونل مسی تا آستانه جدایی پیش رفت، باشگاه هیچ خرید بزرگی نداشت و اعتراض‌ها به مدیریت بارتمئو به اوج خود رسیده بود.

هر چند مسی به زور قرارداد محکم و همچنین علاقه و وفاداری به باشگاهی که زمانی هزینه درمان او را متقبل شده، در نیوکمپ باقی ماند، اما ضعف مدیریت بارسا بر کسی پوشیده نیست.

سرانجام توماری علیه مدیریت بارتمئو و برای استیضاح او از صندلی ریاست بارسلونا جمع آوری شد و حالا شانس انتخابات زودهنگام باشگاه بزرگ کاتالانی افزایش یافته است.

در اینجا بخوانید:

یکی از نامزدهای ریاست بارسلونا یعنی ویکتور فونت مدعی شده که جذب کیلیان امباپه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا از اهداف او در بارسا خواهد بود، هر چند که می‌داند علاقه ستاره فرانسوی به رئال مادرید است.

امباپه بارها از علاقه وافر خود به رئال مادرید خبر داده و باشگاه مادرید هم برنامه خرید او را در تابستان ۲۰۲۱ از مدت‌ها قبل طراحی کرده است.

به نظر می‌رسد علاقه دو طرفه رئال مادرید و امباپه انتقال ستاره پی‌اس‌جی را به سانتیاگو برنابئو قطعی کرده است و تلاش سایر تیم‌هایی چون لیورپول، یوونتوس، بارسلونا و حتی پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد بیهوده باشد.

امباپه که تابستان ۲۰۲۲ قراردادش با پاری سن ژرمن به پایان می‌رسد، زیر بار تمدید آن نرفته و حتی پیشنهاد دستمزد ۳۰ میلیون یورویی پی‌اس‌جی را هم رد کرده است.

به نظر می‌رسد کیلیان امباپه نه بارسلونا ، بلکه رسیدن به رویای کودکی خود یعنی بازی در رئال مادرید آن هم زیر نظر زیدان را هدف قرار داده و می‌خواهد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ در سانتیاگو برنابئو باشد.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز