شرایط منچستریونایتد پس از باخت‌های بد خوب نیست و جایگاه سولسشائر بسیار متزلزل شده است و حالا نام پوچتینو سرمربی موفق آرژانتینی و سابق تاتنهام حوالی اولتدرافورد شنیده می‌شود.

از زمان جدایی الکس فرگوسن از منچستریونایتد این تیم هنوز رنگ موفقیتی چشم‌گیر را به خود ندیده و نیمکت این تیم در طول این چند سال بسیار متزلزل و غیر قابل اتکا نشان داده است.

از دیوید مویس گرفته تا لوئیس فن خال موفق در جام جهانی ۲۰۱۴ و حتی ژوزه مورینیو هیچکدام نتوانستند روی صندلی داغ فرگوسن دوام بیاورند.

پس از ناکامی مویس و فن خال، فرگوسن، پوچتینو را گزینه مناسبی برای نیمکت شیاطین سرخ می‌دانست و حتی یک بار مستقیما با او در یکی از هتل‌های لندن مذاکره کرد.

اما سرمربی وقت تاتنهام ترجیح داد، خود میراثی ماندگار در تاتنهام بسازد، تا اینکه بر میراث فروگسن در منچستریونایتد تکیه بزند.

در اینجا بخوانید:

از این رو بود که این سرمربی موفق آرژانتینی که حتی تاتنهام را با بودجه محدود خود به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسانده بود، با شیاطین سرخ به توافق نرسید و در وایتهارتلین ماندگار شد.

با این حال و پس از گذشت چند سال پوچ از تاتنهام اخراج شد و حالا مدتی است که بدون تیم باقی مانده است.

از طرفی منچستریونایتد نیز این روزها شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند و در سه هفته ابتدایی لیگ برتر انگلیس که به میدان رفته فقط یک پیروزی نزدیک و سخت دارد و دو شکست بسیار بد خانگی را تجربه کرده است.

هر چند تا حدودی تمام اهداف سولسشائر در نقل و انتقالات تابستان هر کدام بشکلی از منچستریونایتد دور شدند و مدیریت شیاطین سرخ عملکرد بسیار ضعیفی را به ثبت رسانده است، اما به نظر می‌رسد مدیران همیشه راهی جز قربانی کردن مربیان پیش روی خود نمی‌بینند.

حالا نام مائوریتسیو پوچتینو بیش از هر زمان دیگری حوالی شهر منچستر و مخصوصا باشگاه یونایتد شنیده می‌شود و دور از انتظار نیست اگر تا چند هفته دیگر این سرمربی را روی نیمکت منچستریونایتد ببینیم.

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان نیوز