ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس معتقد است که درخواست های غیر منطقی شاهین طاهرخانی باعث جذب نکردن او در روز آخر نقل و انتقالات بوده است.

پرسپولیس با از دست دادن شجاع خلیل زاده جایگزین مناسبی برای او نداشت تا یحیی گل محمدی دنبال خرید یک مدافع باشد.

گزینه های زیادی برای این منظور مطرح شدند که جدی ترین آن ها را باید فرشاد فرجی شهر خودرو، امیر طاهر مدافع مس کرمان، شاهین طاهرخانی مدافع جدا شده استقلال، حجت حق وردی بازیکن پیکان و سید علیرضا ابراهیمی شاگرد امیر قلعه نویی دانست.

با این حال هر کدام از این گزینه ها به دلایلی امکان جذب آن ها وجود نداشت.

امیر طاهر با مخالفت رضا مهاجری سرمربی مس اجازه پرسپولیسی شدن پیدا نکرد و فرشاد فرجی، حجت حق وردی، و سید علیرضا ابراهیمی نیز به دلیل مخالفت سرمربی تیم هایشان و اعلام نیاز آن‌ها شانس حضور در جمع سرخ‌های پایتخت ایران را از دست دادند.

در اینجا بخوانید:

اما شاهین طاهرخانی که بازیکن آزاد بود در ساعات پایانی نقل و انتقالات فوتبال ایران به ساختمان باشگاه رفت تا با مدیران پرسپولیس مذاکرات نهایی را انجام دهد.

در حالی که تصور می شد این بازیکن در فصل جدید جانشین شجاع خلیل زاده در پرسپولیس خواهد بود، به یک باره بدون توافق محل مذاکره را ترک کرد و بلافاصله به باشگاه پیکان رفت و با این تیم قرارداد امضا کرد.

امروز ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که خواسته های غیر منطقی طاهرخانی باعث به سرانجام نرسیدن مذاکرات با این بازیکن شده است.

شکوری ادامه داد که مدافع پیشین استقلال قراردادی زیر ۳ سال و داشتن حق فسخ ۱۰۰ هزار دلاری را خواسته که با مخالفت مدیران پرسپولیس مواجه شده است.

پرسپولیس در خط دفاع بازیکن جدیدی را جذب نکرد، اما این تیم سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، احسان حسینی و محمد انصاری را در این پست دارد.

محمد انصاری به تازگی دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته و طبق اعلام پزشک باشگاه تا یک ماه دیگر قادر خواهد بود برای پرسپولیس به میدان برود.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا