طبق ادعای رسانه‌های انگلیسی سان، دیلی میل و اکسپرس، باشگاه چلسی از خرید کی هاوارتز ستاره لورکوزن در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا در نا امیدی به سر می‌برد و از این رو مذاکره با یوویچ رئال مادرید را آغاز کرده است.

کی هواتز ستاره جوان لورکوزن توانسته نظر تیم‌های بزرگ فوتبال اروپا را به خود جلب کند و تیم‌هایی چون منچستریونایتد، چلسی، رئال مادرید و بایرن مونیخ علاقه زیادی به خرید او در تابستان جاری نشان دادند.

همین امر قیمت این بازیکن را تا ۱۰۰ میلیون یورو افزایش داده و کار را برای خرید هاوارتز سخت کرده است. از طرفی بایرن مونیخ توانسته با هاوارتز به سطح پیشرفته مذاکرات برسد و از سایر تیم‌ها پیشی گرفته تا نا امیدی چلسی را برای جذب وینگر تکنیکی لورکوزن در پی داشته باشد.

چلسی با توجه به حضور موفق بایرن مونیخ در رقابت برای خرید هاوارتز دیگر امیدی به جذب این ستاره آلمانی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا ندارد و با یوویچ مهاجم ۲۲ ساله رئال مادرید در این رابطه ارتباط بر قرار کرده است.

در اینجا بخوانید:

یوویچ جایی در تفکرات زیدان ندارد و به یک بازیکن نیمکت نشین و حتی سکو نشین در سانتیاگو برنابئو تبدیل شده و دنبال راهی برای ترک مادرید است.

این در حالی است که قیمت یوویچ بسیار کم‌تر از هاورتز بوده و به نظر خرید او نهایتا با ۳۰ میلیون یورو امکان‌پذیر باشد.

هر چند در گزارش موندو دپورتیوو درباره یوویچ آمده که این بازیکن از میلان و آرسنال هم پیشنهاد جدی دارد، اما با توجه به توانایی مالی به نظر نمی‌رسد چلسی کار سختی برای خرید این بازیکن صرب داشته باشد.

آبی‌های لندن در فاز هجومی تاکنون حکیم زیاش از آژاکس و تیمو ورنر از لایپزیش را به خدمت گرفته‌اند و لمپارد هنوز هم دنبال یک عنصر تهاجمی توانمند دیگر است تا تمام نقاط ضعف تیم خود را در فصل آینده بر طرف کند.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان نیوز