علی نعمتی خرید جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ فوتبال ایران شد و با تیم یحیی گل محمدی و سرخ های پایتخت قراردادی سه ساله امضا کرد.

بالاخره پس از کش و قوس فراوان علی نعمتی مدافع شهر خودرو توانست با مدارک کامل و بدون نقص قرارداد قرارداد خود با پرسپولیس را به امضا برساند.

قرارداد نعمتی با پرسپولیس سه ساله است و این بازیکن به آرزوی خود یعنی پیوستن به تیم یحیی گل محمدی رسید و از امروز می تواند در تمرینات سرخ ها حاضر شود.

در اینجا بخوانید:

این در حالی است که علی نعمتی چند سالی است که مورد توجه پرسپولیس قرار می گرفته است، اما هر بار به دلیل داشتن قرارداد با تیمش در پیوستن به سرخ های پایتخت ناکام ماند.

فصل گذشته مهدی رحمتی مانع پرسپولیسی شدن نعمتی چند و حدود سه سال پیش نیز جدایی غیرمنتظره برانکو او را از لیست سرخ ها خارج کرد.

با این حال علی نعمتی امروز بالاخره به مراد دل خود رسید و رسما با امضای قراردادی سه ساله خرید جدید پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستان ۱۴۰۰ شد.

نعمتی پس از دریافت رضایت نامه خود از باشگاه شهر خودرو دیروز نیز به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفته بود، تا قراردادش را امضا کند، اما به دلیل مخدوش بودن قسمت کوچکی از این برگه مدیران سرخ حاضر به امضای قرارداد او نشدند.