نقل و انتقالات استقلال امروز با باز شدن پنجره خود همراه بود و حالا فرهاد مجیدی پس از پرداخت مطالبات شیخ دیاباته مهاجم اهل مالی خود، دغدغه‌ای برای جذب بازیکن جدید ندارد.

شیخ دیاباته که به دلیل پرداخت شدن مطالباتش به شدت با باشگاه استقلال به مشکل خورده بود، سرانجام از آبی ها شکایت کرد.

با توجه به مشکلات مالی استقلال و بی توجهی این باشگاه مبنی بر پرداخت به موقع مطالبات دیاباته فیفا پنجره نقل و انتقالات آبی ها را بسته بود.

اما مدیران استقلال در نهایت چاره ای جز پرداخت طلب مهاجم خود نداشتند و بالاخره آن را پرداخت کردند تا حالا با تایید فدراسیون فوتبال ایران و فیفا پنجره جذب بازیکن این تیم باز شود.

در اینجا بخوانید:

استقلال فردا چهارشنبه ۱۳ مرداد در نیمه نهایی جام حذفی به دیدار گل گهر می رود و در صورت پیروزی می تواند به فینال جام حذفی برسد.

از این رو نقل و انتقالات آبی ها به شکل جدی و رسمی پس از فینال جام حذفی آغاز خواهد شد و فرهاد مجیدی برای تقویت تیم خود دنبال جذب بازیکنان جدید و تمدید با ستاره های تیمش خواهد بود.

مطالبات دیاباته در حالی به تازگی توسط باشگاه استقلال پرداخت شده است که فرهاد مجیدی در چند بازی اخیر و پس از بهبود مصدومیت مهاجم اهل مالی خود، او را به یک نیمکت نشین محض تبدیل کرده است.

حتی شایعه شده که مجیدی دیاباته را از تفکرات خود برای فصل آینده خارج کرده است و به نظر می رسد این موضع جدید سرمربی استقلال بی ارتباط با شکایت شیخ از آبی ها نباشد.