نقل و انتقالات فوتبال ایران در زمستان ۹۹ آغاز شده است و تیم های تراکتور ، استقلال و پرسپولیس در تلاش هستند تا با کنار زدن مشکلات و چالش های پیش رو بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده و تقویت شوند، از این رو دوشنبه کوئیز ۳۹ رافان نیوز به سوالاتی پیرامون این موضوع اختصاص پیدا کرده است.

نقل و انتقالات فوتبال ایران و تکاپوی تیم ها برای تقویت خود به موضوع جذاب هواداری فوتبال تبدیل شده و هواداران تیم ها به شدت درباره آن پیگیری می کنند.

پنجره نقل و انتقالاتی زمستان ۹۹ از دوم اسفند آغاز شده است و تیم های تراکتور ، پرسپولیس و استقلال با چالش پنجره بسته رو به رو هستند و با این حال فعالیت خود را برای جذب بازیکن دید متوقف نکرده اند.

هر چند که تیم ها در پنجره زمستان نسبت به تابستان فعالیت قابل توجهی ندارند و فقط به ترمیم نقاط ضعف خود بسنده می کنند.

با توجه به اینکه تیم های لیگ برتری در کوران نقل و انتقالات هستند و برای تقویت خود تکاپوی خوبی دارند، سوالات دوشنبه کوئیز ۳۹ رافان نیوز به این موضوع اختصاص یافته است و شما می توانید علاوه بر محک دانش و اطاعات عمومی خود پیرامون این موضوع سرعت عمل خود را نیز سنجید و در انتها نیز درست یا اشتباه بودن پاسخ های خود را دریابید.

کوئیز ۳۹

با توجه به در جریان بودن نقل و انتقالات فوتبال ایران در زمستان ۹۹ و فعالیت تیم هایی چون تراکتور ، استقلال و پرسپولیس دوشنبه کوئیز ۳۹ رافان نیوز به این موضوع اختصاص پیدا کرده است.

موفق باشید.

 

 

دیگر کوئیزهای رافان نیوز در اینجا