نقل و انتقالات میلان در زمستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا در فاز جدیدی قرار دارد، جایی که مدیران روسونری خیلی زود ماریو مانژوکیچ و فیکایو توموری را به خدمت گرفتند تا در نیم فصل دوم تیم خود را به خوبی تقویت کرده باشند.

میلان در فصل جدید فوتبال ایتالیا به خوبی درخشیده تا جایی که هم اکنون صدرنشین سری آ است و تحت هیچ عنوان حاضر نیست جایگاه خود را از دست بدهد.

حتی بازی های درخشان همشهری این تیم یعنی اینترمیلان هم نتوانسته روسونری را از جایگاه دلخواه خود به پایین بکشد.

اما برای حفظ این جایگاه میلان در نیم فصل دوم که به مراتب سخت تر از قبل خواهد بود، نیاز به تقویت دارد.

از این رو پائولو مالدینی و دیگر مدیران فنی میلان دنبال تقویت تیم خود بوده و هستند و در نقل و انتقالات زمستانی خیلی زود وارد عمل شده اند.

در اینجا بخوانید:

با توجه به مصدومیت نسبتا طولانی مدت زلاتان ابراهیموویچ و آسیبی که خط حمله روسونری از این موضوع دید، مالدینی با نظر پیولی تصمیم گرفت یک مهاجم جایگزین مطمئن و البته ارزان و در دسترس دیگر را هم به خدمت بگیرد تا این اتفاق در بازی های مهم آینده برای این تیم تکرار نشود.

هر چند که زلاتان ابراهیموویچ به تازگی از مصدومیت رهایی یافته و با دو گلی که به کالیاری زد باعث پیروزی تیمش در این بازی شد.

به هر حال ماریو مانژوکیچ ۳۴ ساله که با فسخ قراردادش با الدحیل قطر بدون تیم بود، اولین خرید زمستانی میلان در نقل و انتقالات فوتبال اروپا ۲۰۲۱ لقب گرفت تا همچون زلاتان یادآور یک خرید رایگان و موفق باشد.

هر چند که آینده این موضوع را باید تایید کند. لازم به ذکر است که قرارداد مانژوکیچ ۶ ماهه با شرط تمدید توافقی بسته شده است و فعلا تا پایان فصل جاری اعتبار دارد.

اما دیگر بازیکنی که برای تقویت روسونری در نیم فصل دوم جذب شده، فیکایو توموری مدافع ۲۳ و انگلیسی چلسی است.

این بازیکن نیز که دیروز قرار داد قرضی و ۶ ماهه خود با میلان را رسمی کرد، در صورت درخشش و توافق با مدیران روسونری می تواند در سن سیرو باقی مانده و قرارداد خود را دائمی کند.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز