نقل و انتقالات پرسپولیس به روزهای سرنوشت ساز خود نزدیک می شود و در حالی که علی نعمتی در روز پایانی مهلت خود برای دریافت رضایت نامه، همچنان در این امر ناموفق بوده به نظر می رسد که عارف آقاسی گزینه جدید یحیی گل محمدی برای خط دفاع تیمش باشد.

پرسپولیس برای فصل جدید از دیروز تمرینات خود را آغاز کرد تا در اولین مسابقات مهم پیش رو، برای مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا و بازی مقابل استقلال تاجیکستان خود را آماده کند.

تمرین دیروز سرخ ها در حالی برگزار شد که بازیکنان بدون قرارداد از جمله احمد نوراللهی، مهدی شیری، کمال کامیابی نیا، امید عالیشاه و وحید امیری حضور نداشتند.

از طرفی علیرضا ابراهیمی خرید جدید پرسپولیس اولین تمرین خود با سرخپوشان را انجام داد تا به آرامی خود را به عنوان جانشین کنعانی زادگان مطرح کند.

در اینجا بخوانید:

با این حال طبق لیست یحیی گل محمدی خرید یک مدافع دیگر نیز در دستور کار پرسپولیس قرار دارد و علی نعمتی گزینه نخست سرمربی سرخ ها به شمار می رود.

اما قرارداد نعمتی با باشگاه پدیده و مخالفت مهدی رحمتی با صدور رضایت نامه وی سبب شده تا خرید او تا حد زیادی منتفی شود.

چرا که گل محمدی و باشگاه پرسپولیس به نعمتی اعلام کرده بودند که فقط برای دو روز منتظر او خواهند ماند و پس از آن که امروز به پایان می رسد، گزینه جدیدی را جایگزین خواهند کرد.

حالا و در حالی که ساعاتی بیش تر از مهلت نعمتی باقی نمانده، نام عارف آقاسی به عنوان گزینه جانشین برای مدافع پدیده نام برده می شود.

شنیده ها از اطراف باشگاه پرسپولیس نشان می دهد که حتی توافق اولیه هم با عارف آقاسی صورت پذیرفته و اگر اتفاق خاصی نیافتد، امروز عصر و یا پس از تاسوعا و عاشورا قرارداد او رسما امضا خواهد شد تا نقل و انتقالات سرخ ها شکل جدی تری به خود بگیرد.