نقل و انتقالات پرسپولیس برای فصل آینده دوباره شکل جدی به خود گرفته است و به نظر می رسد که گزینه های شاخص سبد خرید یحیی گل محمدی ابوالفضل جلالی، علی نعمتی و رضا اسدی باشند.

پرسپولیس در حالی که یکی از مدعیان قهرمانی فصل جاری است، از حالا دنبال تقویت خود برای حضوری قدرتمند در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیز است.

از طرفی شایعات جدی جدایی برخی ستاره های پرسپولیس در پایان فصل نیز بر لزوم تقویت سرخ ها افزوده است.

به همین دلیل یحیی گل محمدی از هم اکنون در پی مذاکره با برخی بازیکنان مورد نظر خود است.

در بین گزینه هایی که از آن ها به عنوان نفرات لیست یحیی گل محمدی یاد می شود، نام سه نفر جدی تر از دیگر نفرات شنیده می شود.

نزدیک ترین گزینه به پرسپولیس علی نعمتی مدافع پدیده مشهد است که در نیم فصل نیز تا آستانه سرخپوش شدن پیش رفت.

اما به دلیل مخالفت مهدی رحمتی و داشتن قرارداد با باشگاه مشهدی، از پیوستن به پرسپولیس باز ماند.

در اینجا بخوانید:

نعمتی حالا در پایان قراردادش با پدیده است و با توجه به خبرهای مثبتی که از مذاکراتش با مدیریت پرسپولیس و همچنین یحیی گل محمدی شنیده می شود، به نظر باید او را اولین خرید سرخ ها در فصل بعد دانست.

نعمتی احتمالا جایگزین محمدحسین کنعانی زادگانی خواهد شد که شنیده ها از پیوست او به یک تیم قطری حکایت دارد.

اما دیگر گزینه گل محمدی رضا اسدی هافبک پیشین تراکتور است که قبل از فصل جاری هم مورد توجه گل محمدی بود، اما در نهایت لژیونر شد.

البته مذاکره با رضا اسدی در صورتی شکل جدی و رسمی به خود می گیرد که جدایی احمد نوراللهی قطعی شود.

ابوالفضل جلالی مدافع جوان سایپا دیگر گزینه یحیی گل محمدی برای خط دفاع پرسپولیس است که قرار است در سمت چپ و برای ایجاد رقابت با سعید آقایی جذب شود.

باید دید تا آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران که از ۲۵ مرداد خواهد بود، سرنوشت پیوستن گزینه های خرید گل محمدی به پرسپولیس چه خواهد شد.

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا