نقل و انتقالات پرسپولیس و خرید های جدید یحیی گل محمدی سرخ ها را در نیم فصل خبرساز خواهد کرد.

پرسپولیس فصل را با از دست دادن احمد نوراللهی و حسین کنعانی زادگان آغاز کرد و در مقابل نتوانست با خرید های جدید خود مخصوصا در خط میانی جای آن ها را پر کند.

از این جهت بود که شاگردان یحیی گل محمدی تاکنون که در آستانه پایان نیم فصل لیگ بیست و یکم هستیم، در بیش تر هفته ها متزلزل نشان دادند.

هر چند گل محمدی با کادرفنی با دانش و موفق خود توانست تا حدودی پرسپولیس را از بحران خارج کند، اما به نظر سرخ های تهرانی هنوز هم به تقویت نیاز داشته باشند.

به غیر از خط دفاع که ترافیک جذابی در آن مشاهده می شود، پرسپولیس از درون دروازه تا پیشانی حمله قصد خرید بازیکن کرده است.

با توجه به جدایی رادوشویچ خرید دروازه بان در صدر برنامه های یحیی گل محمدی برای پرسپولیس است و جذب یک بازیساز و مهاجم هدف نیز مورد نظر سرمربی است.

در اینجا بخوانید:

هر چند از پیام نیازمند و علیرضا بیرانوند به عنوان گزینه های گل محمدی یاد می شود، اما با توجه به هزینه های زیاد خرید آن ها به نظر نمی رسد که این امر حداقل تا پایان فصل محقق شود.

در این خصوص برای خرید زمستانی از احمد گوهری سنگربان نفت آبادان در حوالی باشگاه پرسپولیس یاد می شود.

اما برای خط حمله به نظر می رسد که گل محمدی بیش از هر گزینه ای به فکر جذب بازیکنان خارجی و کارآمد باشد.

یکی از گزینه هایی که حتی ترانسفرمارکت هم آن را با پرسپولیس مرتبط دانسته است، توماس ورهیدت مهاجم ۲۹ ساله و تنومند هلندی است.

این در حالی است که به نظر می رسد یحیی گل محمدی برای خلاء بازیسازی در نقل و انتقالات زمستانی پرسپولیس به سروش رفیعی نیز فکر می کند.