نقل و انتقالات پرسپولیس و احتمال جدایی سه ستاره سرخ ها از جمله وحید امیری، احمد نوراللهی و محمد حسین کنعانی زادگان از هم اکنون یحیی گل محمدی را نگران و عصبی کرده تا جایی که حتی به فکر جایگزین آن ها افتاده است.

پرسپولیس این روزها به حدی هیجان انگیز و دوست داشتنی بازی می کند که بازیکنان این تیم حتی در قالب تیمی هم می درخشند و همین موضوع باعث شده تا تیم های متمول قطری زیر پای ستاره های تاثیرگذار سرخ ها بنشینند.

شاید بی انصافی باشد اگر یحیی گل محمدی را هم تراز با مربیان مطرح اروپایی حداقل نظیر سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو ندانیم.

به هر حال سه ستاره تاثیر گذار پرسپولیس از جمله وحید امیری، احمد نوراللهی و محمد حسین کنعانی زادگان با پیشنهادهای نجومی از تیم های قطری مواجه شده اند و همین موضوع کار مدیران باشگاه را برای حفظ آن ها سخت کرده است.

حتی شنیده می شود که کنعانی زادگان با پیشنهاد ۱.۳ میلیون دلاری باشگاه الاهلی قطر مواجه شده و جدایی او در پایان فصل قطعی به نظر می رسد.

در اینجا بخوانید:

هر چند احمد نوراللهی هم شرایطی شبیه به کنعانی زادگان دارد، اما در این بین تنها وحید امیری است که احتمال ماندنش در پرسپولیس بیش تر از سایرین تصور می شود.

چرا که این بازیکن مدتی پیش به اطرافیانش گفته بود اشتباه سال گذشته را تکرار نمی کند و قصد جدایی از سرخپوشان را ندارد.

شایعات جدایی ستاره ها از هم اکنون نگرانی یحیی گل محمدی را در پی داشته تا جایی که از مدیران پرسپولیس خواسته هر چه زودتر باب مذاکره با این بازیکنان را باز کنند.

حتی گزینه های جانشینی این ستاره ها در نقل و انتقالات تابستان پرسپولیس هم از حالا به گوش می رسد و رضا اسدی بازیکنی است که برای جایگزینی نوراللهی نامش حوالی تیم گل محمدی شنیده می شود.

از شجاع خلیل زاده و حجت حق وردی نیز برای تقویت خط دفاع و جانشینی احتمالی کنعانی زادگان نام برده می شود.

باید دید تا پایان فصل و آغاز پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران چه اتفاقی رخ خواهد داد و تیم یحیی گل محمدی برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا می تواند انسجام خود را حفظ کند یا خیر؟

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا