نقل و انتقالات چلسی در تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا احتمالا یک خرید بزرگ خواهد داشت و روملو لوکاکو از اینترمیلان به زودی راهی استمفوردبریج لندن خواهد شد.

تابستان ۲۰۲۰ بود که چلسی با خرید های بزرگ و پرتعداد خود نقل و انتقالات فوتبال اروپا را تحت تاثیر قرار داد.

آبی های لندن هر چند با لمپارد موفق نبودند، اما با تغییر سرمربی و آوردن توماس توخل آلمانی شرایط را تغییر داده و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ شدند.

حالا و با توجه به عملکرد پر فراز و نشیب تیمو ورنر، توخل قصد دارد یک مهاجم بزرگ و کارآمد را به ترکیب تیمش برای فصل جدید اضافه کند.

لوکاکو مهاجم بلژیکی اینترمیلان و ارلینگ هالند از دورتموند دو گزینه اصلی توخل برای چلسی هستند.

با این حال به نظر می رسد که با توجه به قیمت بالاتر هالند و مشتریان کم‌تر مهاجم بلژیکی، مدیران چلسی تمرکز خود را روی خرید لوکاکو گذاشته اند.

چلسی تاکنون دو پیشنهاد جذاب برای خرید مهاجم بلژیکی به اینترمیلان داده است که هر دو رد شده‌اند.

آبی ها ابتدا پیشنهاد ۸۵ میلیون پوندی به باشگاه اینترمیلان ارائه کردند که خیلی زود با مخالفت مدیران نراتزوری همراه شد.

سپس اضافه کردن مارکوس آلونسو را نیز به عنوان بندی در قرارداد خرید لوکاکو پیشنهاد دادند که آن هم با موافقت اینتری ها مواجه نشد.

اما به نظر می رسد که مدیران چلسی با توجه به علاقه توخل به لوکاکو، دست بردار نیستند و این بار قصد دارند، پیشنهادی بالاتر ارائه کنند.

از طرفی لوکاکو نیز به مدیران نراتزوری اعلام کرده از پیشنهاد چلسی راضی است و می خواهد به تیم سابق خود بازگردد.

به همین دلیل به نظر می رسد که باشگاه اینترمیلان به زودی با پیشنهاد جدید چلسی برای خرید لوکاکو در نقل و انتقالات ۲۰۲۱ فوتبال اروپا که احتمالا ۱۲۰ تا ۱۳۰ میلیون یورو خواهد بود، موافقت کند.