طبق ادعای مطرح شده از طرف سان انگلیس، آرسنال برای تقویت خط میانی خود در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به آمادو دیاوارا هافبک دفاعی رم ایتالیا نگاه می‌کند.

آرسنال هم جزء تیم‌هایی است که برنامه گسترده‌ای برای تقویت خود در نقل و انتقالات تابستان جاری دارد و آرتتا سخت تلاش می‌کند تا بازیکنان با کیفیتی را که قیمت مناسبی در حد بودجه باشگاه داشته باشند به خدمت بگیرد.

هر چند گفته می‌شود، توپچی‌ها سعی می‌کنند با ستاره‌هایی چون کوتینیو و پارتی از بارسلونا و اتلتیکو مادرید به توافق برسند، اما هنوز هیچ بازیکنی در تابستان ۲۰۲۰ به آرسنال ملحق نشده است.

این در حالیست که چلسی رقیب لندنی آرسنال تاکنون حکیم زیاش و تیمو ورنر را جذب کرده و بزودی یک مدافع و کی هاوارتز را نیز به لیست فصل آینده خود اضافه می‌کند.

با این حال توپچی‌ها با بازیکنان متعددی در دفاع، خط میانی و حمله مذاکره کرده‌اند. از توماس پارتی، تا ممفیس دپای، گریزمان، دیگو کارلوس و کورزووا همگی با مدیران امارات در مقطعی به گفت و گو نشسته‌اند.

در اینجا بخوانید:

اما سان انگلیس در خبرهای نقل و انتقالاتی خود آورده که آرسنال برای تقویت خط میانی خود به هافبک دفاعی رم یعنی آمادو دیاوارا در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا نگاه می‌کند.

دیاوارا ۲۳ ساله و اهل کشور آفریقایی غنا است و در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ سری آ ایتالیا برای رم در ۲۲ بازی به میدان رفته، یک گل و یک پاس گل داشته و نمره میانگین ۶.۸ برای هر بازی را به ثبت رسانده است.

به نظر می‌رسد که در صورت ناکامی توپچی‌ها در جذب توماس پارتی از اتلتیکو مادرید، دیاوارا گزینه اصلی میکل آرتتا برای خط میانی خواهد بود. این در حالی است که خبرهای اطراف باشگاه مادریدی از توافق برای تمدید قرارداد پارتی خبر می‌دهد.

بنابراین مذاکرات آرسنال و رم برای دیاوارا شکل جدی‌تری به خود گرفته و احتمالا این هافبک جوان فصل آینده را می‌تواند در امارات لندن سپری کند. این در حالی است که قیمت دیاوارا به مراتب ارزان‌تر از پارتی خواهد بود.

 

 

عکس‌های گرافیکی رافان نیوز