بارسلونا برای تقویت خط میانی خود باز هم به پول پوگبا هافبک منچستریونایتد فکر می‌کند و قصد دارد در نقل و انتقالات سال آینده فوتبال اروپا یعنی تابستان ۲۰۲۱ برای ستاره خاموش و فرانسوی منچستر اقدام کند.

بارسلونا در دوران مدیریت بارتمئو ضعیف‌ترین دوران خود را سپری می‌کند و به باشگاهی تبدیل شده که توان حفظ ستاره‌های خود را نداشته و بازیکنی چون نیمار را به راحتی از دست می‌دهد.

در مقابل برای پر کردن جای خالی نیمار بازیکنانی چون عثمان دمبله و کوتینیو را جذب کرده که تا به این لحظه نتوانستند برای بارسا مفید باشند.

هر چند مسی نتوانست جدا شود، اما بدلیل عملکرد بسیار ضعیف مدیریت بارسلونا در سال‌های اخیر، فاصله چندانی تا جدایی نداشت.

بارتمئو در تابستان اخیر وعده داده بود که نیمار را بازگرداند و لائوتارو مارتینز را به خط حمله تیمش اضافه کند، اما در این راه هم نا موفق بود و به نظر می‌رسید که قصد دارد فقط نمایش تلاش برای جذب این ستاره‌ها را بازی کند.

در اینجا بخوانید:

حالا نشریه‌های انگلیسی از جمله سان و دیلی میل ادعا می کنند که بارسلونا می‌خواهد در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۱ فوتبال اروپا دوباره برای جذب پول پوگبا تلاش کند و او را از منچستریونایتد به خدمت بگیرد.

پوگبا در منچستر نتوانسته به اندازه هزینه‌ای که برای او صرف شده مفید باشد و در دوران مورینیو هم با سرمربی به مشکل خود و پس از او نیز در دوران سولسشائر با مصدومیت‌های زیاد عملا نتوانست جز در چند بازی برای شیاطین سرخ بازی کند.

چیزی که باعث شده سولسشائر از حضور موثر او در اولتدرافورد نا امید شده و مشکلی برای فروشش نداشته باشد.

با این حال هیچ باشگاهی حاضر نشد برای پوگبا چیزی در حدود ۵۰ میلیون پوند پرداخت کند، از این رو ستاره مسلمان فرانسوی در اولتدرافورد باقی ماند.

در حالی که پوگبا تنها یک سال دیگر با منچستریونایتد قرارداد دارد، این باشگاه تمایلی به تمدید با او نشان نداده و احتمالات تابستان ۲۰۲۱ می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی تیم دیگری شود.

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز