دنی سبایوس هافبک رئال مادرید که بصورت قرضی در آرسنال توپ زد، نگاه میلان را در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به خود جلب کرده است.

میلان با استفانو پیولی قصد دارد فصل آینده نیز روند رو به رشد خود را ادامه دهد و به روزهای خوش و پر افتخار گذشته برگردد. از این رو تقویت تیم در اکثر خطوط در دستور کار روسونری قرار گرفته است.

برای این منظور بازیکنان زیادی مورد توجه میلان قرار گرفته‌اند که باید دنیس بوانگا، دلوفئو، امرسون مدافع برزیلی بارسا در رئال بتیس، متئو پسینا، دنزل دومفریس و دومینیک سوبوسلای را تعدادی از آن‌ها نامید.

اما تلگراف در جدیدترین ادعای خود پیرامون میلان گزارش داد که این باشگاه ایتالیایی در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۰ فوتبال اروپا به خرید دنی سبایوس هافبک میانی رئال مادرید در آرسنال نگاه می‌کند.

سبایس فصل موفقی را در جمع توپچی‌ها گذرانده است، تا جایی که مدیران امارات قصد دارند بند قرارداد قرضی خود با این بازیکن را دائمی کنند.

در اینجا بخوانید:

هافبک اسپانیایی فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ برتر انگلیس برای آرسنال در ۲۴ بازی به میدان رفته است و ۲ پاس گل هم به ثبت رسانده است. اما دقت پاس ۸۵% او ویژگی بارزی بوده که بدون شک می‌تواند رمز موفقیت فردی و تیمی در هر باگاشگاهی باشد.

میلان در حالی به خرید سبایوس فکر می‌کند که چالهان اوغلو، اسماعیل بن ناصر، بوناونتورا و فرانک کسیه را در اختیار دارد و این بازیکنان در هفته‌های پایانی فصل اخیر عملکردی عالی از خود بجا گذاشته‌اند.

روسونری‌ها با هدایت پیولی و پس از تعطیلی کرونایی بدون باخت فصل را به پایان رساندند و نتایجی خیره کننده و نمایشی جذاب و روان از خود بجا گذاشتند.

همین امر نیز باعث ماندگاری پیولی در سن سیر شد و کار به جایی رسید که استخدام رالف رانگنیک لغو گردید. حالا پیولی و مدیران میلان در نقل و انتقالات تابستان برنامه ویژه‌ای برای تقویت خود دارند، هر چند که بودجه آنان برای خرید بازیکن بیش‌تر از ۷۵ میلیون یورو نخواهد بود.

 

 

 

ایمیشن فوتبالی رافان نیوز