شرکت پیشکسوتان پرسپولیس با انتشار اطلاعیه‌ای از مدیریت باشگاه سرخ پایتخت خواست مشکلات مالی مربیان و بازیکنان را تا قبل از فینال لیگ قهرمانان آسیا حل کند.

پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید، اما پس از آن با حواشی زیادی رو به رو شد و مدیریت این تیم با تغییراتی همراه گردید.

از طرفی مشکلات مالی پرسپولیس باعث نارضایتی بازیکنان و مربیان بود تا مدیریت مهدی رسول پناه راهی جز سقوط نداشته باشد.

هر چند که در این راه رفتار خوبی نداشت و باعث حاشیه های فراوانی برای باشگاه سرخ داشت.

به هر حال جعفر سمیعی مدیریت پرسپولیس را به دست گرفت تا مسیر جدیدی برای حل مشکلات باشگاه پیدا کند.

با این حال به نظر می رسد هنوز مشکلات مالی پرسپولیس حل نشده و بازیکنان و مربیان فینالیست لیگ قهرمانان آسیا به خواسته های خود نرسیده اند.

از این رو امروز شرکت پیشکسوتان پرسپولیس با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به غفلت مدیریت باشگاه از فینال لیگ قهرمانان آسیا هشدار داد.

اطلاعیه شرکت پیشکسوتان پرسپولیس :

پرسپولیس ، محبوب ما و محبوب دل هواداران در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ پر افتخار خود قرار دارد. ۴۰ روز دیگر آوردگاه فینال آسیا فرا می رسد و این تیم شایسته باید برای شادی میلیون ها هوادار گام آخر راه خود را با اقتدار بر دارد و نشان قهرمانی آسیا را به فوتبال ایران هدیه کند.

اما آیا شرایط امروز پرسپولیس به تیمی که قرار است ۴۰ روز دیگر در فینال آسیا بازی کند ، شبیه است ؟

رسم بر این بوده هرگاه مدیریت باشگاه تغییر می کند و مدیریت جدید بر سر کار می آید، قدم اول رفع مشکلات مالی و پرداخت مطالبات بازیکنان و کادرفنی باشد، پس توقع بی جایی نیست اگر انتظار داشته باشیم در اولین اقدام موثر، باشگاه مشکلات مالی مربیان و بازیکنان را برطرف کند.

بازیکنان و مربیانی که بابد علاوه بر دفاع از چهار عنوان قهرمانی در لیگ برتر، برای قهرمانی در آسیا تلاش کنند، بیش از هر زمان دیگر به تمرکز و آرامش نیاز دارند.

مگر غیر از این است که همین مربیان و بازیکنان باید در فینال آسیا به میدان بروند ؟ این روزها واجب ترین کار باشگاه باید حل مشکلات این مردان باشد و بی مهری به آن‌ها، بی مهری به پرسپولیس است.

قطعا پیگیری برنامه های میان مدت و اجرای برنامه های بلند مدت باید در دستور کار مدیریت باشگاه باشد اما این روزها نباید از برنامه کوتاه مدت که پرسپولیس را به هدف بزرگش (قهرمانی آسیا) می رساند، غافل شد.

قهرمانی پرسپولیس را ایران ۴ سال پیاپی دیده و اقتدار مجموعه سرخ را پذیرفته و حالا نوبت اثبات آقایی سرخ ها در آسیاست. در این بزنگاه تاریخی، سربازان سرخ را تضعیف نکنیم.

 

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا