نیمار بارسلونا – پاری سن ژرمن از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ را به دلیل مصدومیت از دست داد تا فرصت بازگشت دوباره به نیوکمپ را از دست داده باشد.

بارسلونا و پاری سن ژرمن تاکنون چندین بار با هم رو به رو شده‌اند، اما هیچکدام از این بازی ها بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا نشد.

جایی بارسلونا به لطف درخشش نیمار در حالی که تا دقایق پایانی بازی امیدی به صعود نداشت، نتیجه را به شکل معجزه آسایی تغییر داد و ۶-۱ به پیروزی رسید.

مدیران پاری سن ژرمن اشتباهات داوری را در این نتیجه بسیار دخیل دانستند و در پی انتقام از بارسلونا برآمدند.

از همانجا تلاش خود را برای شکار نیمار آغاز کردند و تنها چند ماه بعد ستاره ناراضی و برزیلی بلوگرانا را به پاریس کشاندند تا انتقام سختی از حریف گرفته باشند.

در اینجا بخوانید:

حالا نزدیک به چهار سال از این بازی و اتفاقات پس از آن گذشته است و بارسلونا و پاری سن ژرمن دوباره در مرحله حذفی یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به دیدار هم بروند.

با این تفاوت که نیمار این بار در طرف مقابل قرار گرفته است.

اما ستاره برزیلی پی‌اس‌جی در بازی تیمش از جام حذفی فرانسه با برخورد به بازیکن کان باز هم مصدوم شد تا این بازی بسیار حساس و جذاب و حیثیتی را از دست بدهد.

بارسلونا و پاری سن ژرمن سه شنبه ۲۸ بهمن در نیوکمپ باید به دیدار هم بروند و نیمار به دلیل مصدومیت عضله ران این بازی را از دست داده است و حضور او در بازی برگشت نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بدون شک حضور نیمار در این بازی جذابیت های آن را افزایش می داد، اما ستاره برزیلی حالا از روی سکوها باید با حسرت بازی هم تیمی هایش را تماشا کند.

 

 

 

انیمیشن های فوتبالی رافان نیوز