پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ در مرحله حذفی یک هشتم و مشخص شدن رقابت بارسلونا و پاری سن ژرمن در این مرحله، نیمار در پیامی توئیتری خطاب به لیونل مسی ابراز امیدواری کرد که به زودی او را ببیند.

لیونل مسی تلاش زیادی کرد که تابستان ۲۰۱۹ و حداقل ۲۰۲۰ نیمار را به بارلونا بکشاند اما مدیران وقت بلوگرانا در عمل موفق به چنین کاری نشدند و البته شاید نمی‌خواستند که چنین کاری انجام دهند.

در واقع مسی با توجه به شناخت از نیمار و همچنین نقاط ضعف تیم خود، قصد داشت ستاره برزیلی و دوست صمیمی خود را یک بار دیگر به نیوکمپ بکشاند تا با هم زمینه ساز موفقیت بارسلونا شوند.

با این حال این اتفاق نیافتاد و در لیگ قهرمانان اروپا از فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ بود که بارسلونا به عنوان تیم دوم و پاری سن ژرمن به عنوان تیم نخست گروه های خود به مرحله حذفی صعود کردند.

قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۱ انجام شد و مشخص گردید که بارسلونا و پاری سن ژرمن باید در این مرحله با هم رو به رو شوند.

پس از این اتفاق نیمار جونیور در توئیتر پیامی احساسی برای لیونل مسی منتشر کرد که نشان از رابطه صمیمانه او با فوق ستاره آرژانتینی دارد.

نیمار در واکنش به برخورد بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در توئیتر خود با انتشار عکس خود و مسی در آغوش هم نوشت:

به زودی تو را می بینمت دوست من

نیمار و علاقه دیدار دوباره با لیونل مسی در لیگ قهرمانان اروپا 2021 و مقابل بارسلونا

 

البته نیمار در صفحه اینستاگرام خود هم همین پیام را منتشر کرد تا نشان دهد چقدر به لیونل مسی نزدیک است.