زندگی نیمار در فوتبال و از بارسلونا تا پاری سن ژرمن با حواشی مختلفی رو به رو بوده که با پاسخ به سوالات دومین دوشنبه کوئیز رافان‌نیوز به آن خواهید رسید.

دومین دوشنبه کوئیز رافان‌نیوز به نیمار و تمام حواشی پیرامون زندگی او اختصاص دارد و شما می‌توانید با پاسخ به ۱۵ سوال طراحی شده به بخش عمده‌ای از مطالب پیرامون او برسید.

از زندگی شخصی تا ورزشی و فوتبالی و حتی رفتن نیمار از بارسلونا تا پاری سن ژرمن همگی در این کوئیز آورده شده است. شما می‌توانید گزینه صحیح را انتخاب کرده و روی دکمه بررسی کلیک کنید تا نتیجه پاسخ شما مشخص شود. در صورتی که پاسخ شما اشتباه باشد، جواب درست نمایش داده خواهد شد.

پس از آن می‌توانید روی مرحله بعد کلیک کرده و وارد سوال بعدی شود. لازم به ذکر است که این آزمون محدودیت زمانی ندارد و در هر زمانی و به اندازه هر بازه زمانی‌ می‌توانید در آن شرکت کنید.

در پایان هم میزان زمانی که صرف پاسخ دادن کرده‌اید مشخص شده و میانگین امتیازات کلی و امتیاز نهایی شما بلافاصله توسط رافان‌نیوز و بدون دخالت انسان انجام خواهد شد.

در اینجا بخوانید:

زندگی ورزشی و خصوصی نیمار را می‌توان به قبل و بعد از جدایی از بارسیونا تقسیم کرد. چرا که با ورود به پاری سن ژرمن ستاره برزیلی نتوانست به آن چیزی که می‌خواست برسد.

نیمار خیلی زود متوجه شد که پاری سن ژرمن نمی‌تواند خواسته‌های او را برآورده کند. از طرفی مصدومیت‌های زیاد نیز او را بیش از گذشته از شرایط آرمانی دور کرده است.

با این حال او هنوز نیمار است و می‌تواند شرایط را برای هر تیمی تغییر دهد. شما می‌توانید با پاسخ به سوالات پیرامون نیمار و حواشی زندگی او اطلاعات خود را در این زمینه محک بزنید.

همچنین دوشنبه کوئیزهای دیگر رافان‌نیوز را می‌توانید در اینجا دنبال کرده و از یک رقابت شیرین و واقعی لذت ببرید.

 

دوشنبه کوئیز رافان‌نیوز هر هفته دوشنبه‌ها یک کوئیز جدید را ارائه می‌کند که مخاطبان می‌توانند دانش خود را پیرامون موضوع انتخاب شده محک بزنند.

البته شرکت در این کوئیز محدوده زمانی نخواهد داشت و مخاطبان می‌توانند، در هر روز و ساعتی به سوالات آن پاسخ دهند.

موضوع دومین کوئیز رافان‌نیوز به نیمار اختصاص و ۱۵ سال از مقاطع مختلف زندگی شخصی و ورزشی این بازیکن برزیلی برای این منظور طراحی شده است.

زندگی نیمار همواره با حواشی خاص رو به رو بوده که از آن می‌توان به چگونگی جدایی او از بارسلونا اشاره کرد و حتی حالا که اصرار به بازگشت دارد.

بنابراین با پاسخ به سوالات این کوئیز با برخی از این حواشی آشنا خواهید شد.

 

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز