والیبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو در دور سوم خود از مرحله گروهی بامداد امروز با بازی ایران و کانادا آغاز شد و طی آن سعید معروف و رفقا با شکست ۳-۰ تلنگری جدی را تجربه کردند.

تیم والیبال ایران بامداد امروز پس از دو پیروزی شیرین مقابل لهستان و ونزوئلا در مقابل کانادا قرار گرفت.

آلکنو همچون دو بازی قبل سعید معروف، سید محمد موسوی، علی اصغر مجرد، مهدی مرندی، میثم صالحی، میلاد عبادی پور و امیر غفور را به میدان فرستاد.

بازیکنان کانادا، پس از دو باخت بد، مقابل ایران با توپ پر وارد شدند و خیلی زود اختلاف را افزایش داده و حتی ۶-۱ پیش افتادند.

در اینجا بخوانید:

نهایتا والیبال ایران دست اول را با نتیجه ۲۵-۱۶ واگذار کرد.

دست دوم ایران بهتر ظاهر شد و در خیلی از امتیازات، پا به پای کانادا پیش رفت، در امتیاز ۱۸-۱۷ به سود کانادا، اشتباهات ملی پوشان ایران در دفاع باعث شد، اختلاف امتیازات به سود حریف بیش‌تر افزایش یابد و در نهایت کانادا این دست را ۲۵-۲۰ به پیروزی برسد.

در دست سوم ایران بهتر از دو دست قبلی ظاهر شد، اما باز هم در امتیازات پایانی فرصت های حساسی را از دست داد و این دست را نیز ۲۵-۲۲ مغلوب شد.

نهایتا سعید معروف و رفقا در تیم ملی ایران و سومین بازی خود از مرحله گروهی بازی های والیبال المپیک ۲۰۲۰ توکیو با شکست ۳-۰ مقابل کانادا تلنگری جدی خوردند تا در بازی های آینده با دقت و تمرکز بیش‌تری به میدان بروند.