پس از درخشش والیبال ایران در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ و صدرنشینی در پایان هفته سوم این رقابت‌ها والیبال ایران و نزدیکی به شیکاگو هر هفته بیش‌تر احساس می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در حالی که در شهر ارومیه میزبان سه تیم قدرتمند کانادا، لهستان و روسیه بود، عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست هر سه حریف قدرتمند خود را شکست دهد.

در روز اول از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ایران تیم کانادا را در یک بازی مقتدرانه با نتیجه ۳ بر ۰ شکست داد. در روز دوم نیز با نتیجه ۳ بر ۲ برد بسیار ارزشمندی مقابل لهستان پرقدرت کسب کرد.

اما اوج هنرنمایی والیبال ایران در روز سوم و مقابل روسیه بود که این تیم قوی را نیز در حالی ۳ بر ۰ شکست داد که دو تیم برای صدرنشینی جدال می‌کردند.

 

صدرنشینی والیبال ایران در پایان لیگ ملت‌های والیبال 2019

 

صدرنشینی والیبال ایران در لیگ ملت‎‌های والیبال

 

با نتایج مثبت و بی‌سابقه والیبال ایران در پایان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ ایران توانست در جایگاه نخست مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال، در بین ۱۶ تیم حاضر در سطح یک رقابت‌ها قرار بگیرد.

والیبال ایران از ۹ بازی انجام شده تا پایان هفته سوم، ۸ برد و ۱ باخت ۳ بر ۲ مقابل برزیل بدست آورده و با ۲۴ امتیاز و معدل امتیاز فنی ۱.۰۹۹ در رده اول جدول رده‌بندی قرار دارد.

تیم والیبال برزیل نیز با ۸ برد و ۱ باخت و ۲۲ امتیاز و معدل امتیاز فنی ۱.۱۴۶ در جایگاه دوم حاضر است.

همچنین تیم والیبال ایتالیا با ۷ برد و ۲۱ امتیاز و معدل امتیازی ۱.۱۲۹ توانست جایگاه سومی فرانسه را از این تیم گرفته و در رده سوم جدول رده‌بندی لیگ ملت‌ها قرار بگیرد.

با عملکردی که از بازیکنان ایران تا اینجا مشاهده شده، والیبال ایران و نزدیکی به شیکاگو در مرحله پایانی لیگ ملت‌ها هر هفته بیش‌تر از هفته قبل احساس می‌شود.

 

صدرنشینی ایران در جدول لیگ ملت‌های والیبال

جدول لیگ ملت‌های والیبال تا پایان هفته سوم