سوال این هفته دوشنبه کوئیز رافان‌نیوز مربوط به پیدا کردن کسی است که عکس کودکی او نمایش داده شده است. او کیست ورزشکار فوتبالیست هنرمند یا دانشمند ؟

رافان‌نیوز هر هفته دوشنبه‌ها کوئیزهای جذاب و هیجان‌انگیز برگزار می‌کند و این هفته قصد دارد عکس کودکی یک شخصیت را به آزمون بگذارد.

شما با پاسخ به پنج سوال به فرد مورد نظر خواهید رسید و در پایان نسبت به تعداد پاسخ‌های صحیح و سرعت عملی که دارید در بین نفرات برتر قرار خواهید گرفت.

پس با پاسخ به سوال نهایی هوش خود را در چهره شناسی محک بزنید. دوشنبه کوئیز ۳، عکس کودکی یک شخصیت را مورد هدف قرار داده و از شما می‌خواهد که پاسخ دهید او کیست ورزشکار فوتبالیست هنرمند و یا دانشمند است.

پاسخ به هر سوال یک راهنمایی برای سوال‌های بعدی خواهد بود. این آزمون بصورت هوشمند طراحی شده و قابلیت محاصبه امتیاز و زمان طی شده برای رسیدن به جواب نهایی را دارد.

لازم به ذکر است که هر کاربر فقط می‌تواند یک بار در این کوئیز شرکت کند و با به پایان رساندن آن دیگر اجازه پاسخ به سولات را نخواهد داشت.

ورزشکاران، هنرمندان و شخصیت‌های برجسته نیز مانند سایر اقشار مردم کودکی متفاوتی با حال حاضر خود دارند، از این رو پیدا کردن قیافه فعلی و یا گذشته آن‌ها کار ساده‌ای نخواهد بود.

رافان‌نیوز قصد دارد در آینده آزمون‌هایی با جوایز ارزشمند برگزار کند که برای این منظور به جامعه آماری قابل قبولی احتیاج دارد تا هم مشکلات بستر آن‌ها را پیدا و رفع کرده و هم جوایز بهتری را برای نفرات برتر تدارک ببیند.

پس با شرکت در دوشنبه کوئیزها هم نسبت به چگونگی حل سوالات و فرمت آن آشنا شوید و هم به ما در بهتر کردن نحوه برگزاری آن کمک کنید.  برای پاسخ به دیگر کوئیزهای رافان‌نیوز اینجا را کلیک کنید.

این آزمون مربوط به پیدا کردن شخصیتی است که عکس کودکی او در بالا به نمایش در آمده. شما با پاسخ به هر سوال به مرحله بعد خواهید رفت و یک مرحله به جواب نزدیک می‌شوید.

هر پاسخی می‌تواند یک راهنمایی برای سوال بعد باشد و هر کاربر فقط یک بار قادر خواهد بود به سولات پاسخ دهد.

موفق باشید.