رافان نیوز دوشنبه کوئیز ۲۴ خود را نیز به مسابقه چهره شناسی اختصاص داده و تصویری از نوجوانی فرد مورد نظر را که ممکن است از اهالی ورزش یا هنر باشد به بوته سوال گذاشته است، فرد مورد نظر کیست از اهالی فوتبال است یا بازیگر ؟

یکی از جذاب ترین بخش های دوشنبه کوئیز چهره شناسی آن است که با تصاویری از نوجوانی یک فرد مشهور کاربران باید نام او را با پاسخ به چند سوال پیدا کنند.

از طرفی هر سوالی یک راهنمایی برای نزدیک شدن بیش تر به گزینه مورد نظر است و این موضوع بر جذابیت این مسابقه افزون می کند.

رافان نیوز تاکنون کوئیزهای زیادی را برگزار کرده است که چندین مورد آن به چهره شناسی اختصاص داشته است.

در اینجا پاسخ دهید:

در کوئیز ۲۴ فرد مورد نظر ممکن است از اهالی ورزش باشد که یا یک بازیکن فوتبال است و یا سایر ورزش هایی نظیر کشتی، والیبال، بسکتبال و حتی وزنه برداری و یا از اهالی هنر است.

در صورت هنرمند بودن می تواند بازیگر یا مجری و یا حتی گزارشگر فوتبال باشد، بنابراین شما باید حدس بزنید که فرد مورد نظر کیست و در کدامیک از صنوف یاد شده جای می گیرد.

رافان نیوز قصد دارد با پیدا ردن تمام معایب بستر این کوئیز های جذاب و برطرف کردن آن در آینده مسابقاتی بزرگ با جوایز ارزشمندی برگزار کند که در نوع خود بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

بنابراین با شرکت در این کوئیز ها علاوه بر اینکه با چگونگی سوالات رافان نیوز آشنا خواهید شد و خود را برای آزمون هایی با جوایز ارزشمند آماده می کنید، ما را در برطرف کردن مشکلات بستر کوئیزها و برگزاری مسابقه ای عادلانه نیز کمک خواهید کرد.

همچنین دیگر کوئیز های رافان نیوز را می توانید در اینجا دنبال کنید.

 

کوئیز ۲۴

در دوشنبه کوئیز ۲۴ باز هم مسابقه چهره شناسی ترتیب داده شده است.

فرد مورد نظر که تصویر نوجوانی او را در بالا مشاهده می کنید، یک شخصیت مشهور است که می تواند از اهالی ورزش و یا هنر باشد.

با پاسخ به هر سوال یک راهنمایی برای سوال بعد خواهید داشت.

در صورتی که به هر سوالی پاسخ اشتباه داده باشید، می توانید به مسابقه ادامه دهید، اما امتیاز آن سوال را از دست خواهید داد و در رتبه شما در نتیجه نهایی موثر خواهد بود.

موفق باشید