شهرآورد استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۰ و هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با برتری ۱ بر ۰ پرسپولیس به پایان رسید. ویدیو انیمیشن خلاصه‌ای از اتفاقات مهم این دیدار ارائه شده تا این بازی از زاویه جذاب دیگری هم قابل مشاهده باشد.

 

دانلود ویدئو

 

استقلال و پرسپولیس درحالی در دربی ۹۰ خود به دیدار یکدیگر رفتند که پرسپولیس دو برد و یک باخت و استقلال یک باخت و دو تساوی بدست آورده بودند.

استقلال با توجه به تغییرات زیاد در ترکیب خود، هنوز به شرایط آرمانی نرسیده بود و پرسپولیس هم هنوز با تفکرات کالدرون خود را تطبیق نداده بود. از این رو این دیدار برای هر دو تیم سخت و دشوار بود.

با این وجود دو تیم بازی بسیار نزدیکی از خود نشان دادند و بیش‌تر دقایق بازی توپ با وجود مالکیت بیش‌تر استقلال در میانه‌های زمین در جریان بود.

تیم تحت هدایت استراماچونی حملات بیش‌تری تدارک دید و حتی با سرنگون شدن داریوش شجاعیان توسط شجاع خلیل‌زاده صاحب یک ضربه پنالتی شد که این صحنه و ضربه پنالتی هر دو در این ویدئو قرار دارند.

علی کریمی پشت این پنالتی قرار گرفت و ضربه‌ای زد که در گوشه دروازه با واکنش عالی بیرانوند همراه شد. در ادامه نیمه اول دو تیم با وجود چند موقعیت نصفه و نیمه به گل نرسیدند.

نیمه دوم بازی کیفیت چندانی نداشت و بیش‌تر به درگیری‌های فیزیکی وسط زمین گذشت. اما پرسپولیس از تنها فرصت جدی خود نهایت استفاده را برد و با گل مهدی عبدی مهاجم تعویضی خود در دقیقه ۸۱ به گل رسید و تا پایان از آن محافظت کرد.

ویدیو انیمیشن شهرآورد استقلال و پرسپولیس سعی کرده این دیدار را از هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران به شیوه‌ای جدید و جذاب بصورت خلاصه نمایش دهد.

رافان‌نیوز امیدوار است رضایت بینندگان ایرن ویدئو را بدست آورده باشد.