آهنگ زیبای قرص قمر بهنام بانی روی انیمیشن طنز و جالب، نمایشی جدید و خاص از یک کنسرت موسیقی را ارائه می‌دهد که در نوع خود یک ویدیو بسیار جالب توجه را ساخته  است.

 

دانلود ویدئو

 

بهنام بانی ۱۱ مهر ۱۳۶۶ در شهرستان دامغان به دنیا آمد و از همان کودکی یادگیری موسیقی را آغاز کرد.

بانی کار خود را با گروه موسیقی روژان آغاز کرد و آهنگ‌های زیادی را اجرا و منتشر کرده که از جمله آن می‌توان به قرص قمر، اخماتو وا کن، قرص قمر ۲، فقط برو و … اشاره کرد.

اما پرش‌های معروف بهنام بانی در کنسرت‌ها باعث شد تا سوژه‌ای باشد برای این انیمیشن طنز با آهنگ قرص قمر که نمایشی جدید و جالب توجه از یک کنسرت موسیقی را نشان می‌دهد.

آهنگ قرص قمر یکی از آهنگ‌های معروف و پر طرفدار بانی است که بارها توسط هواداران این خواننده شنیده شده است.

با این حال در قالب ویدیو طنز انیمیشنی که یک کنسرت را پوشش می‌دهد، اولین بار است که ارائه می‌شود.

در این ویدیو انیمیشن طنز و جالب با صدای بهنام بانی تمام المان‌های یک کنسرت موسیقی گنجانده شده و با استفاده از ترکیب رنگ و المان‌ها فضای شاد و مفرحی را ایجاد کرده است.

از طرفی پخش ویدیویی جالب و شیرین از خنده‌های بامزه بهنام بانی نیز که روی به اصطلاح پرده به نمایش درآمده فضای طنز این انیمیشن را بیش‌تر نموده است.

آهنگ قرص قمر بهنام بانی توسط حامد برادران ساخته و تنظیم شده و ترانه آن بوسیله فرجام خیراللهی نوشته شده است.

رافان‌نیوز امیدوار است که با تولید محتواهای طنز از این قبیل نقشی هر چند بسیار ناچیز در شادی و بالا بردن روحیه مخاطبان داشته باشد.

به امید شکست ویروس کرونا توسط تمام مردم ایران و جهان، دیگر ویدیوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز را می‌توانید در اینجا دنبال کنید.