ویدیو دربی ۹۱ پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر ایران به صورت یک انیمیشن جذاب به نمایش درآمده است.

دربی ۹۱ یا ۹۲ پرسپولیس و استقلال که از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران برگزار شد، پس از مدت‌ها پرگل و زیبا بود و تماشاگران از این فوتبال لذت بردند.

 

دانلود ویدئو

 

هر چند که ضعف دفاع دو تیم در این امر بی تاثیر نبود، اما به هر حال هوادران پرسپولیس و استقلال از بازی تیمشان رضایت داشتند.

در این دیدار ابتدا استقلال روی ارسال مهدی قائدی و پس از رفت و برگشت توپ با ضربه نهایی ارسلان مطهری در دقیقه ۲۴ به گل رسید. پنج دقیقه بعد پاس رو به جلو اوساگونا به دهانه دروازه حسینی با ضربه علیپور تبدیل به گل مساوی برای پرسپولیس شد.

با آغاز نیمه دوم استقلال باز هم در اولین حمله جدی خود دقیقه ۵۲ روی حرکت زیبای قائدی و ضربه مطهری از آستانه دروازه بیرانوند به گل رسید و پیش افتاد.

در ادامه پرسپولیس تلاش زیادی کرد که نتیجه را جبران کند. نهایتا دقیقه ۸۸ بشار رسن توپ دفع شده استوکس را با یک ضربه تمام کننده تبدیل به گل تساوی بازی کرد و دو تیم با نتیجه ۲-۲ به کار خود در این دیدار از هفته نوزدهم لیگ برتر پایان دادند.

پس از گذشت چند روز از این مسابقه رافان‌نیوز موفق شد مهم‌ترین صحنه‌های دربی ۹۱ پرسپولیس و استقلال را بصورت ویدیو انیمیشن فوتبالی شبیه‌سازی کند و به نمایش درآورد.

هر چند که اساس این ویدیو پوشش دربی استقلال و پرسپولیس بوده، اما در ابتدای آن کنایه‌ای هم به نحوه معرفی دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران توسط فدراسیون فوتبال زده شده است.

اسکوچیچ به فاصله چند ساعت تا آغاز شهرآورد پایتخت بین پرسپولیس و استقلال توسط مدیران فدراسیون بصورت رسمی بعنوان جانشین ویلموتس انتخاب و معرفی شد.

 

 

 

 

 

 

انیمیشن‌های فوتبالی رافان‌نیوز