دورهمی رامبد جوان و عادل فردوسی‌پور در حضور کیروش با استفاده از قابلیت انیمیشن ویدیو طنز و شیرینی را ساخته که دیدن آن می‌تواند جذاب باشد.

 

دانلود ویدئو

 

رامبد جوان و عادل فردوسی‌پور از افرادی هستند که با تولید برنامه‌های جذاب و مخاطب‌پسند چند سالی مردم ایران را در کنار تلویزیون سرگرم کرده و موجبات شادی آن‌ها را به شکل‌های مختلف فراهم کردند.

این دو از افرادی هستند که با استفاده از هوش و استعداد خود توانستند برنامه‌ای مانند نود و خندوانه تولید کنند که با قاطعیت می‌توان گفت، دارای کیفیتی بین‌المللی بودند. و می‌توان آن‌ها را با برنامه‌های بزرگ تلویزیونی دنیا مقایسه کرد.

پرداختن به موضوع دورهمی و پارتی رامبد جوان و عادل فردوسی‌پور با توجه به دوستی آن‌ها از اواخر سال ۹۰ شکل گرفت. دوستی در آن برنامه «نود»ِ جذابِ روزهای آخر آن سال که با حضور رامبد جوان، حبیب رضایی و سروش صحت ساعات خوشی را برای مردم رقم زد.

حضور کیروش در میهمانی آن‌ها با توجه به حمایت فردوسی‌پور از کیروش در طول ۸ سال حضور او در ایران می‌تواند جنبه طنز ماجرا را افزایش دهد.

در این ویدیو طنز داستانی کوتاه، با اتفاقاتی کوچک به شکلی بسیار ساده اما شیرین بیان می‌شود. دورهمی و پارتی رامبد جوان و عادل فردوسی‌پور در حضور کیروش با محوریت رامبد و بالا و پایین پریدن او آغاز می‌شود، با خودنمایی عادل در فوتبال ادامه یافته و در انتها نیز کیروش آشپز می‌شود و خود از غذایی که پخته بهره‌ای نمی‌برد.

هر چند این انیمیش و پویانمایی بسیار ساده و مبتدی‌ست اما سعی کرده تا شیرین باشد و برای بیننده خسته‌کننده و بی‌روح جلوه نکند.

امیدواریم به هدفمان در این ویدیو یا ویدئوی طنز رسیده و رضایت هر بیننده‌ی آن را جلب کرده باشیم. و البته از این شوخی ساده، رامبد و عادل و کیروش را آزرده نکرده باشیم.