طنز نبرد کرونا و رستم دستان یک ویدیو شاد است که سعی دارد برای شکست ویروس مخرب در عصر حاضر روحیه بخش باشد.

 

دانلود ویدئو

 

کرونا هر روز تعداد بیش‌تری از افراد بشر را گرفتار خود می‌کند و کشورهای درگیر آن با مشکلات عدیده‌ای رو به رو شده‌اند. شاهرگ اقتصادی دنیا فلج شده و حتی ورزش نیز در سراسر جهان به حالت تعلیق در آمده است.

در این بین اما فضای مجازی پر شده از عکس‌ها و شوخی‌های جالب با این پدیده شوم تا اندکی از مشکلات روحی و جسمی بشر را کم کند.

طنز کرونا در ابعاد گسترده فضای مجازی را اشغال کرده و اتفاقا نظر عموم جامعه را نیز به خود جلب نموده است. اما ویدیو طنز نبرد کرونا و رستم دستان نیز در این راستا می‌باشد تا برای دقایقی فضای شاد و روحیه بخشی را برای مخاطبان رقم بزند.

در این ویدیو رستم سعی می‌کند از ایجاد مشکل توسط کرونا جلوگیری کند و از این طریق اندکی از مشکلات مردم را کم کند.

 

در اینجا ببینید:

 

کرونا تمام تلاش خود را می‌کند تا از دست رستم در امان بماند، اما در نهایت روی پرتاب سنگ توسط رستم مغلوب می‌شود. در واقع گاهی اوقات احساس مسئولیت می‌تواند از مشکلاتی که در آینده بوجود می‌آید جلوگیری کرده و جامعه را از ورطه تنگا خارج کند.

ویدیو طنز کرونا در نبرد با رستم دستان سعی می‌کند تا این امیدواری را گسترش دهد که کرونا قابل شکست بوده و برای آن کافیست کمی هوشیاری باشیم و در رفتارهای خود به دیگران هم بیاندیشیم.

کرونا در جهان تاکنون بیش از ۵ میلیارد نفر را به کام خود کشیده و از این بین نیز نزدیک به ۳۲۰ هزار نفر را هم از بین برده است.

در ایران آمار کرونا دوباره افزایشی شده، اما خوشبختانه ورود به بیمارستان‌ها کاهش یافته تا نشان دهد با تشخیص بموقع و زود کرونا می‌توان از ایجاد بحران جسمی اثرات آن جلوگیری کرد.

 

 

 

ویدئوهای طنز و سرگرمی رافان‌نیوز در اینجا