مهدی طارمی گل چهارم و پیروزی بخش پورتو را در بازی مقابل توندلا از لیگ برتر پرتغال به ثمر رساند تا زمینه پیروزی ۴ بر ۳ تیمش را فراهم کند.

مهدی طارمی پس از لژیونر شدن در پرتغال به آرامی و خوبی مسیر پیشرفت را طی کرده و از ریو آوه به تیم اول پرتغال یعنی پورتو رسیده است.

بازیکن سابق پرسپولیس در پورتو هم در حال پیشرفت است و خود را کم کم به ترکیب اصلی می رساند.

طارمی در جریان بازی دیشب تیمش در چارچوب هفته نهم لیگ برتر پرتغال از ابتدا در ترکیب اصلی پورتو مقابل توندلا حضور داشت و توانست گل چهارم تیمش را به ثمر برساند.

در این بازی که به میزبانی پورتو برگزار می‌شد، آبی سفیدها خیلی زود و در دقیقه ۴ با گل زایدو سانوسی پیش افتادند، اما دقیقه ۲۰ ماریو گونزالس برای توندلا بازی را به تساوی کشاند.

در اینجا ببینید:

در ادامه توندلا حتی با گل دقیقه ۳۳ رافائل باربوسا پیش افتاد، اما سه دقیقه بعد با ضربه موسی مارگا بازی به تساوی کشیده شد.

این پایان کار نبود و مارگا دقیقه ۴۸ یک بار دیگر برای پورتو گلزنی کرد و دقیقه ۵۶ نیز مهدی طارمی روی ارسال اوریبه در موقعیتی عالی با یک ضربه دیدنی و تمام کننده گل چهارم پورتو را نیز به ثمر رساند تا خیال سرمربی خود را از پیروزی راحت کند.

با این حال توندلا دقیقه ۷۴ با ضربه گونزالس اختلاف را به حداقل رساند. اما این دیدار در پایان با پیروزی ۴ بر ۳ پورتو به پایان رسید تا اهمیت گل مهدی طارمی بیش از پیش مشخص شد.

لازم به ذکر است که مهدی طارمی دقیقه ۶۶ تعویض شد و جای خود را به اوانیلسون داد. ستاره ایرانی پورتو در این بازی نمره خوب ۷.۸ را از سایت “هواسکورد” گرفت.

دانلود ویدئو

 

 

کوئیزهای رافان نیوز در اینجا