پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه ۴ بر ۰ یک پیروزی پرگل دیگر را در لوشامپیونه فرانسه ثبت کرد و شکست هفته قبل مقابل رن را تا حدودی جبران نمود.

مهم‌ترین دیدار هفته سوم لوشامپیونه با بازی خانگی پاری‌سن‌ژرمن مقابل تولوز پیگیری شد. پاری‌سن‌ژرمن که برای جبران شکست هفته دوم در برابر رن به میدان آمده بود در تمام ۹۰ دقیقه تیم برتر زمین بود.

البته پاری‌سن‌ژرمن در این بازی بدشانسی زیادی را متحمل شد چرا که در دقیقه ۱۴ کاوانی را بدلیل مصدومیت از دست داد. و پس از کاوانی در دقیقه ۶۶ با مصدومیت ستاره جوان خود امباپه نیز رو به رو شد تا عملا بهترین گلزنان خود را از دست داده باشد.

اما تیم پاری‌سن‌ژرمن در عمل نشان داد که در گلزنی به فرد متکی نیست و این تیم در دقیقه ۵۰ با گل چوپو موتینگ به گل اول دست یافت. با ادامه حملات پی‌اس‌جی و فشار بر مدافعان حریف پنج دقیقه بعد با گل به خودی گونچالوز گل دوم را هم زد.

اما این پایان کار نبود و پاری‌سن‌ژرمن همچنان دست از حمله نمی‌کشید. دقیقه ۷۵ موتینگ با پاس برانت گل دوم خود و سوم تیمش را نیز به ثمر رساند.

پس از این گل آهنگ تهاجمی پاری‌سن‌ژرمن حفظ شد و این تیم در دقایق پایانی نیز تیم برتر زمین بود که نتیجه آن گل دقیقه ۸۳ مارکینیوش بود که با پاس دی‌ماریا زده شد. در نهایت این دیدار با نتیجه ۴ بر ۰ بسود پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید.

با این پیروزی پرگل پاری‌سن‌ژرمن یک برد دیگر را در لوشامپیونه ثبت کرد و توانست شکست هفته قبل را نیز جبران کند.

البته در این بازی توخل سرمربی پاری‌سن‌ژرمن مجبور به انجام سه تعویض اجباری شد که در مهم‌ترین آن‌ها با مصدومیت امباپه این بازیکن در دقیقه ۶۶ از زمین بیرون آمد تا موجب نگرانی سرمربی و مسئولان تیمش شود.

 

پاری‌سن‌ژرمن و تولوز در لوشامپیونه فرانسه

 

 

 

عکس‌های گرافیکی ورزشی