پاری‌سن‌ژرمن با گل‌های امباپه و دی‌ماریا با نتیجه ۲ بر ۱ رن را شکست داد تا یک بار دیگر این بار در چین به عنوان قهرمانی سوپرکاپ فوتبال فرانسه دست پیدا کند.

در حالی که دیدار سوپرکاپ فوتبال فرانسه بین تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و رن در شنزن چین برگزار می‌شد دو تیم دیدار فینال جام حذفی فصل قبل را تکرار کردند.

پاری‌سن‌ژرمن بازی را از همان ابتدا هجومی آغاز کرد و حتی در دقیقه ۱۱ توسط کهر یک موقعیت گلزنی را از دست داد. بلافاصله این تیم فوتبال رن بود که در دقیقه ۱۳ و روی یک ضد حمله بوسیله آدرین هونو به گل رسید.

در حالی که پاری‌سن‌ژرمن تمام تلاش خود را برای جبران نتیجه با طراحی حملات مداوم انجام داد اما امباپه و کاوانی هر بار نتوانستند دروازه رن را باز کنند تا نیمه اول با برتری ۱ بر ۰ رن به پایان برسد.

نیمه دوم هم با حملات پاری‌سن‌ژرمن آغاز شد و تلاش این تیم بالاخره در دقیقه ۵۷ به ثمر نشست و کیلیان امباپه با پاس به موقع سارابیا جلوی دروازه خالی صاحب توپ شد و آن را به راحتی گل کرد تا بازی به تساوی برسد.

توخل سرمربی پاری‌سن‌ژرمن که از این بازی پیروزی می‌خواست آنخل دی‌ماریا را در دقیقه ۶۱ جایگزین آندر هررا بازیکن جدید تیمش کرد تا ترکیب را هجومی‌تر کند.

این تعویض جواب داد و پی‌اس‌جی توانست در دقیقه ۷۳ به گل برتری دست پیدا کند. دی‌ماریا با یک ضربه آزاد دیدنی از فاصله ۲۵ متری این گل را برای پاری‌سن‌ژرمن به ثمر رساند.

در حالی که رن در دقایق پایانی با تمام وجود روی دروازه حریف حمله می‌کرد اما تلاش این تیم به نتیجه نرسید تا پاری‌سن‌ژرمن با پیروزی ۲ بر ۱ در سوپرکاپ فرانسه به عنوان قهرمانی دست پیدا کرده و انتقام شکست فینال جام حذفی را از تیم رن بگیرد.

 

پاری سن ژرمن و رن در سوپرکاپ فرانسه

 

 

 

عکس‌های طنز را در اینجا دنبال کنید